[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۰
  • دوره جدید

دبیر اجرایی خانه کارگر فارس: دغدغه امنیت شغلی رفع شود، روزنامه شیراز نوین

دبیر اجرایی خانه کارگر استان فارس، امنیت شغلی را از دغدغه‌های اصلی کارگران دانست و گفت: قطعاً با رفع این دغدغه و ایجاد امید و اطمینان در کارگران، شاهد افزایش بهره‌وری نیروی کار در کارخانه‌ها و کارگاه‌های تولیدی خواهیم بود.
علی راستگو، در گفت‌وگو با ایرنا، ضمن تبریک روز جهانی کار و کارگر به تمام کارگران و جامعه کارگری، افزود: تأمین امنیت شغلی برای کارگران باعث ایجاد انگیزه در آنها می‌‌شود و در نتیجه، کیفیت تولیدات نیز ارتقا می‌یابد.
او ادامه داد: کارفرما و نیروی کار هر دو از یک خانواده هستند که به یکدیگر نیاز دارند و نبود هرکدام برای دیگری ایجاد مشکل می کند.
وی ادامه داد: ما آمادگی داریم که با همکاری، تعامل و هم‌فکری با مسئولان برای رفع موانع تولید و حل مشکلات جامعه کارگری گام برداریم. راستگو گفت: در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به نام رونق تولید نام‌گذاری شده، حمایت از تولید و قشر اصلی مؤثر در امر تولید، یعنی کارگران و نیروی کار و پاسخگویی به نیازها و خواسته‌های آنها می تواند به تحقق هرچه بهتر این شعار کمک کند.
وی، تعداد کارگران بیمه شده در استان فارس را 780هزار نفر برشمرد و گفت: در مجموع تعداد بیمه شدگان جامعه کارگری استان به همراه خانوادهایشان 2میلیون و 180هزار نفر می‌‌شود. او اظهار داشت: از 780هزار کارگر بیمه شده استان که حدود 250هزار نفرشان در شیراز فعالیت دارند، افزون بر 400هزار کارگر بیمه اجباری و بقیه کارگران نیز بیمه خویش‌فرما، آزاد یا موارد دیگر بیمه هستند. دبیر اجرایی خانه کارگر استان فارس، تعداد کارگران بازنشسته استان را 190هزار نفر برشمرد و گفت: هر ماه 240میلیارد تومان حقوق به آنها پرداخت می‌‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی