[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۰
  • دوره جدید

معاون توسعه و منابع انسانی جهاد کشاورزی فارس: پردیس ارزیابی مدیران آغاز به کار کرد، روزنامه شیراز نوین


معاون توسعه و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: پردیس ارزیابی و توسعه مدیران این سازمان با ارزیابی متقاضیان انتصاب در پست‌های مدیریتی آغاز به‌کار کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، کاووس کیانی یادآور شد: طبق شیوه‌نامه ابلاغی، کسانی می‌توانند در پست‌های مدیریتی قرار گیرند که موفق به کسب گواهینامه‌ شایستگی شوند. در همین راستا، پردیس کانون ارزیابی و توسعه مدیران این سازمان، از روز شنبه 7 اردیبهشت تا پنجشنبه 12 اردیبهشت ماه میزبان ارزیابان کانون ارزیابی و توسعه مدیران وزارت جهاد کشاورزی است.        
وی با اشاره به این‌که وزارت جهادکشاورزی اولین دستگاهی بود که مجوز صدور گواهی احراز صلاحیت مدیران را دریافت کرد، افزود: متقاضیان پست مدیریتی در سطوح پایه، میانی و مدیر ارشد باید گواهی احراز صلاحیت پست مدیریتی را داشته باشند. کیانی با بیان این‌که مدیران توانمند دارای تفکر بهره‌وری هستند و می‌توانند اثربخشی را به عنوان درصد تحقق هدف افزایش دهند، تصریح کرد: یکی از دغدغه‌های وزارت جهاد کشاورزی به‌کارگیری نیروی انسانی توانمند است که سکان‌دار امور باشد و از نظر علمی، کاربردی و عملیاتی یک مجموعه را مدیریت کند و با راه‌‎اندازی کانون ارزیابی و توسعه مدیران این مهم محقق می‌شود.
این مقام مسئول به لزوم شناخت توانمندی نیروها، به ویژه کارکنان شاغل در شهرستان‌ها و اهمیت بسترسازی مناسب برای استقرار رویکرد شایسته‌سالاری اشاره داشت و تأکید کرد: استان پهناور فارس قطب کشاورزی کشور است، از این رو راه‌اندازی پردیس کانون ارزیابی و توسعه مدیران سازمان جهاد کشاورزی در این استان یک حرکت بسیار زیبا و علمی است. 
4هزار و 400نفر ازمدیران جهاد کشاورزی در کشور ارزیابی شدند 
احسان هدایت‌نژاد، ناظر پروژه ارزیابی مدیران گفت: طی بخشنامه‌ای که از سوی شورای عالی اداری کشور ابلاغ شد، افرادی می‌توانند در پست‌های مدیریتی منصوب شوند که گواهینامه‌ احراز شایستگی را کسب کنند. در بهمن ماه سال 96 طی بخشنامه‌ای از سوی سازمان اداری استخدامی کشور این قضیه ابلاغ شد و دستگاه‌ها ملزم به اجرا شدند. وی با بیان این‌که تا امروز 4هزار و 400نفر ارزیابی شدند، افزود: با ارزیابی مدیران دو هدف بزرگ توانمندسازی مدیران کنونی و پروژه ملی تربیت مدیران آینده یا جانشین‌پروری محقق می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی