[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۱
  • دوره جدید

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس: کارگران اصلی‌ترین بخش چرخه تولید هستند، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس با انتشار پیامی، روز جهانی کارگر را تبریک گفت.
در بخشی از این پیام آمده است: روز کارگر را به ملت‌های زحمتکش و به خصوص کارگران تبریک عرض‏‎ ‎‏می‌کنم. کارگران از ارزشمندترین طبقه و سودمندترین گروه در جامعه‌ها هستند. چرخ‏‎ ‎‏عظیم جوامع بشری با دست توانای کارگران در حرکت و چرخش است. حیات یک‏‎ ‎‏ملت، مرهون کار و کارگر است.
گرامیداشت روز جهانی کارگر به پاس خدمات صادقانه و بی‌آلایش کارگران شریف، مؤمن و زحمتکش ایران اسلامی، فرصتی مغتنم است تا به تأسی از پیامبر گرامی(ص)، زحمات بی‌بدیل آنان را ارج نهیم. کارگران یکی از اصلی‌ترین بخش‌های چرخه تولید کشور هستند و نقش اصلی را در تحقق شعار سال که همان رونق تولید است، بر عهده دارند. در ادامه این پیام همچنین تأکید شده که روز جهانی کارگر در سال 98 معنا و مفهوم دیگری دارد. در این سال که به نام رونق تولید مزین شده، تمامی نگاه‌ها به همت و تلاش کارگران عرصه تولید معطوف شده است.
شرایط کنونی کشورمان بسیار حساس بوده و دشمنان از هر طرف با تحریم‌های خود قصد ضربه زدن به این نظام را داشته تا اقتصاد کشور را فلج نمایند. این موضوع به منزله یک جنگ اقتصادی است و پیروزی در این جنگ با داشتن یک برنامه منسجم و حمایت از این برنامه از سوی تمامی تلاشگران جبهه تولید کار و کارفرما و دولت قابلیت اجرا دارد. در این برنامه نقش کارگران و کارفرمایان بسیار پر اهمیت می باشد.
راه خروج دولت از شرایط کنونی، تقویت نهادهای مردمی خصوصاً نهادهای کارگری و کارفرمایی است و سپس جاری نمودن سه جانبه گرایی در حفظ و پایداری تولید و اشتغال است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی