[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۰
  • دوره جدید

وزیر کشور: زمان سهمیه‌بندی بنزین نهایی نشده است، روزنامه شیراز نوین

وزیر کشور با بیان اینکه هنوز قیمت و زمان سهمیه‌بندی بنزین نهایی نشده است. گفت: هیچ مشکلی برای تأمین سوخت در کشور وجود ندارد.
به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی شامگاه پنجشنبه در حاشیه بازدید از مناطق سیل‌زده مانه و سملقان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از نظر تأمین سوخت در کشور مشکلی وجود ندارد چرا که خود تولید‌کننده بنزین و گازوئیل هستیم.
رحمانی فضلی افزود: به اندازه کافی در کشور بنزین و گازوئیل تولید می‌شود به‌طوری‌که به جاهای مختلف صادر می‌کنیم و هیچ کمبودی در این زمینه وجود ندارد. وی با اشاره به اینکه حجم مصرف بنزین در روز ۹۰‌میلیون لیتر است عنوان کرد: هنوز قیمت و زمان سهمیه‌بندی بنزین نهایی نشده است. وی با بیان اینکه اخبار مهم کشور همچون تغییر قیمت بنزین از سوی وزارت نفت اعلام می‌شود گفت: متأسفانه با خبری که از سوی خبرگزاری دیروز منتشر شد کار بسیار خطرناکی صورت گرفت و صف‌های طولانی در پمپ بنزین‌ها تشکیل شد که مردم را دچار نگرانی کرد و اما مخازن پمپ بنزین‌ها مملو از بنزین بود و مشکلی به وجود نیامد. وزیر کشور تصریح کرد: از تمام رسانه‌ها می‌خواهم تنها از سوی کانال‌های رسمی‌ پیگیر مسائل باشند و شایعه‌ها را منتشر نکنند تا مردم دچار دغدغه نشوند. رحمانی فضلی همچنین رد رابطه با برآورد خسارت وقوع سیل در مناطق مختلف خراسان شمالی اظهار کرد: ارزیابی و بازدیدی که از مناطق سیل‌زده صورت گرفته در حوزه اقتصادی و استانی کم بوده است.
وی ادامه داد: دلیل کم بودن آسیب ناشی از سیل به سبب مدیریت استاندار خراسان شمالی است و نشان از عملکرد مثبت دستگاه‌های اجرایی دارد. وزیر کشور افزود: منازل و مساجد آسیب‌دیده در این مناطق به دلیل خشت و گلی بودن و ابنیه ضعیف آسیب جدی وارد شده که باید بازسازی کامل در این زمینه انجام شود. 
رحمانی فضلی درباره تخریب راه ارتباطی که توسط سیل از بین رفته بیان کرد: برای ساخت پلی که عرض رودخانه آن ۹۰‌متر است بالغ بر هشت میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است که با برآوردهایی که از سوی مسئولان استان انجام می‌گیرد امیدواریم به زودی مشکلات مرتفع شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی