[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۰
  • دوره جدید

مدیر کل ورزش و جوانان‌: فدراسیون کاراته از ظرفیت مدیران فارس استفاده کند، روزنامه شیراز نوین

با حضور رئیس فدراسیون و مدیر کل ورزش و جوانان فارس مجمع عادی و سالیانه هیئت کاراته فارس در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس‌، در این مجمع که با حضور طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته کشور‌، حیدر علی کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان فارس‌، محسن سالاری معاون توسعه امور ورزش‌، احمد مبارکی رئیس هیئت کاراته، محمد جواد شلتوک کار مشاور مدیر کل در امور رسانه‌، محمد رضا صلواتی مدیر روابط عمومی‌، نمایندگان شهرستان‌ها‌، باشگاه‌ها‌، مربیان‌، داوران و ورزشکاران برگزار شد عملکرد و فعالیت‌های این هیئت در سال 97 مورد بررسی قرار گرفت.
در این جلسه عملکرد هیئت کاراته استان در سال 97‌، گردش ریالی و مالی هیئت و همچنین برنامه‌های هیئت کاراته استان در سال 98 تدوین شد.
حیدر علی کامیاب  دراین مجمع سالیانه هیئت کاراته استان فارس با اشاره به توسعه زیرساخت‌های ورزشی در این استان افزود: سهم کاراته ازتوسعه زیر ساخت‌های استان، در شهرستان‌هایی نظیر گراش، مرودشت و نورآباد اختصاص خانه کاراته است.
وی از افتتاح خانه کاراته فارس در مجموعه ورزشی پارس شیراز در هفته دولت آتی خبر داد و گفت‌: عملکرد خوب هیئت کاراته انگیزه را برای همکاری بیشتر اداره کل با این هیئت فراهم می‌سازد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس از اختصاص یک میلیارد ریال کمک مستقیم مالی به هیئت کاراته استان طی یک سال گذشته خبر داد و افزود: از ابتدای سال ۹۴ تا کنون و همزمان با اجرای برنامه ششم توسعه اقدامات اداره کل ورزش و جوانان بر اساس برش استانی این برنامه انجام شده است.
کامیاب گفت: بر همین اساس با توجه به ظرفیت‌های موجود در کاراته، این رشته نیز جزو هیئت‌هایی است که اداره کل توجه ویژه‌ای به آن داشته است.
وی با اشاره به حضور یک‌ساله محمدجواد شلتوک کار به‌عنوان سرپرست هیئت کاراته در رأس این هیئت افزود: از زمان حضور وی کاراته در مسیر خوبی قرار گرفت و آن حرکت همچنان در حال ادامه است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان افزایش حدود 13‌هزار نفری ورزشکاران سازمان یافته در رشته کاراته را حاصل ایجاد آرامش در این رشته و انگیزه تیم مدیریت هیئت کاراته دانست و افزود: در چنین شرایطی است که انتظار داریم فدراسیون کاراته نگاه ویژه‌ای به فارس داشته باشد.
کامیاب معرفی ورزشکارانی نظیر نوید محمدی و شیما آل سعدی را با توجه به تعداد زیادی استعداد در استان فارس در‌صورت حمایت فدراسیون اقدامی ‌میسر دانست و گفت: فارس می‌تواند در تمامی‌رده‌های سنی پشتوانه خوبی برای تیم‌های ملی باشد.
وی در بخش دیگری از سخنانش ضمن تأکید بر خواسته استان فارس مبنی بر اختصاص کرسی‌های فدراسیون به مدیران استان فارس، از کنار گذاشتن لیلا بهرامی ‌سرمربی سابق تیم ملی بانوان در فدراسیون قبل انتقاد کرد و گفت: به نظر می‌رسد مدیر تیم‌های ملی می‌بایست در برخورد با یک سرمربی که کارنامه قابل دفاعی از خود به جای گذاشته است سعه صدر بیشتری به خرج می‌داد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس نقد‌پذیر بودن یک مدیر را لازمه موفقیت در عرصه مدیریت دانست و از رئیس فدراسیون کاراته خواستار بررسی موضوع کنارگذاشتن بهرامی ‌از سرمربیگری تیم ملی توسط دبیر سابق فدراسیون شد.
رئیس فدراسیون کاراته‌: امیدورام روند رو به رشدکاراته فارس ادامه یابد
سید حسن طباطبایی نیزبا تقدیر از حمایت‌های اداره کل ورزش و جوانان استان فارس از ورزش کاراته، از حیدر علی کامیاب به عنوان یکی از مدیران خوش‌نام و زحمتکش وزارت ورزش و جوانان نام برد و افزود: در شرایط سخت تحریم آمریکا علیه کشورمان اقدامات انجام شده در حوزه ورزش استان فارس از مدیر کل این استان پیش قراول خدمت و سازندگی ساخته است.
وی کامیاب را سرمایه مدیریتی کشور و حضورش در استان فارس را یک فرصت مغتنم برای اهالی ورزش دانست و گفت: امیدوارم همانطور که در چند سال گذشته کاراته جزء ورزشهای اولویت‌دار استان بوده، این روند همچنان ادامه یابد.
رئیس فدراسیون کاراته با بیان اینکه در کاراته فارس از چند سال قبل تاکنون اقدامات خوبی آغاز شده به دوره حضور محمد جواد شلتوک کار به عنوان سرپرست هیئت کاراته اشاره کرد و گفت: ادامه اقدامات خوب انجام شده در آن دوران در دوره کنونی نیز ادامه یافته است.
طباطبایی با تقدیر از اداره کل ورزش و جوانان در برگزاری یک مجمع بی‌طرف برای هیئت کاراته استان افزود:ثبات مدیریت در کاراته باعث افزایش سطح کمی‌و کیفی این ورزش در استان فارس خواهد داد.
وی با استقبال از پیشنهاد مدیر کل ورزش و جوانان استان مبنی بر استفاده از مدیران جوان فارس در فدراسیون کاراته افزود: شرایط را برای حضور مدیران کاراته ای این استان در کمیته‌های مختلف فدراسیون فراهم خواهیم کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی