[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۰
  • دوره جدید

انتخاب معاون اداره کل ورزش وجوانان فارس به عنوان روانشناس برگزیده شیراز، روزنامه شیراز نوین

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس به عنوان یکی از روانشناسان برگزیده و تاثیرگذار در ارتقاء سلامت اجتماعی شهر شیراز انتخاب و معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی‌و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس‌، علی رضایی در حاشیه تجلیل شهرداری و شورای اسلامی‌شهر شیراز از روانشناسان تاثیر گذار در ارتقا سطح سلامت اجتماعی این شهر در صحن علنی شورای اسلامی‌شهر شیراز گفت: فعالیت مستمر در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی نظیر اعتیاد و طلاق و همچنین همکاری گسترده و موثر با معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان فارس از دلایل مهم این انتخابات بوده است.
وی با اشاره به انتخاب اداره کل ورزش و جوانان استان به عنوان دستگاه پیشرو در مقابله با آسیب‌های اجتماعی، به تشریح عملکرد معاونت فرهنگی و امور جوانان این اداره کل درحوزه‌های اجتماعی پرداخت و گفت: معاونت فرهنگی و امور جوانان در کنار همکاری با روانشناسان معتمد دادگستری استان، با استفاده از ظرفیت‌های فراوان سازمان‌های مردم نهاد جوانان در قالب طرح‌های محله محور و در راستای کاهش خشونت در محلات پرخطر همکاری فراوانی را با دستگاه‌های ذی ربط دارد.
رضایی با بیان اینکه بهترین راه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی علاوه بر فراهم کردن مطلوب و بهنجار عوامل فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، آموزشی و...، استفاده از آموزش‌های هدفمندو مداخلات روانشناختی توسط مشاوران و روانشناسان است افزود: تقویت مهارت‌های زندگی در جامعه باعث می‌شود تا افراد اجتماع در مقابل عوامل خطر بیمه و محافظت شوند.
گفتنی است دکتر علی رضایی، معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس به دلیل عملکرد موثر در پیشگیری و کنترل آسیب‌های اجتماعی توسط شهرداری و شورای شهر شیراز، به عنوان یکی از روانشناسان برجسته استان انتخاب و در روز روانشناس مورد تقدیر قرار گرفت.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی