[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۰
  • دوره جدید

رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان: جامعه بسکتبال لارستان نیاز به همدلی و اتحاد دارد، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان گفت: جامعه بسکتبال لارستان نیاز به همدلی و اتحاد دارد و ایجاد تعامل و هماهنگی هر چه بیشتر میان مربیان و ورزشکاران این رشته باعث می‌شود تابسکتبال لارستان به جایگاه واقعی دست پیدا کند.
به گزارش روابط عمومی‌اداره ورزش و جوانان لارستان، محمدحسن طیبی در نشست با جامعه بسکتبال لارستان که به منظور معرفی رئیس جدید این هیئت برگزار شد، ایجاد همدلی و تعامل را مهم ترین موضوع برای پیشرفت ورزش بسکتبال در این شهرستان دانست و اظهار داشت: اتحاد، انسجام و همدلی سلیقه‌ها و گرایش‌های مختلف موجب تعالی و پیشرفت بسکتبال لارستان می‌شود.
وی به گستردگی رشته بسکتبال در لارستان اشاره کرد و افزود: بسکتبال لارستان برای اهالی ورزش جایگاهی شناخته شده دارد و در سال‌های گذشته فعالیت چمشگیری داشته است.
رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان تصریح کرد: رشته‌های توپی از جمله فوتبال، والیبال، بسکتبال و هندبال به لحاظ وجود جایگاه مناسب در سطح بین‌المللی و آسیایی باعث شده تا علاقمندان بسیاری به این رشته‌‌ها جذب شوند.
طیبی با اشاره به این‌که رئیس جدید هیئت بسکتبال لارستان باید برنامه‌های اداره ورزش و جوانان را اجرایی کند اضافه کرد: رئیس جدید هیئت بسکتبال لارستان باید برنامه محور باشد و از تمام ظرفیت‌های بسکتبال استفاده کند تا این رشته ورزشی به روزهای اوج خود بازگردد.
وی یادآور شد: اداره ورزش و جوانان لارستان از هیئت جدید بسکتبال انتظار دارد تا با ایجاد همدلی و تعامل بیشتر میان مربیان و ورزشکاران این رشته، جایگاه بسکتبال ارتقا پیدا کند.
در پایان این نشست پس از ارائه پیشنهادها و نظرات توسط حاضرین، علیرضا غلامیان به عنوان رئیس جدید هیئت بسکتبال لارستان انتخاب شد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی