[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۰
  • دوره جدید

از بازنشستگان جهاد کشاورزی فارس تجلیل شد، روزنامه شیراز نوین

مراسم تجلیل از بازنشستگان سازمان جهاد کشاورزی استان فارس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، در این مراسم کشاورز، مشاور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس در امور شهرستان‌ها به معرفی کانون بازنشستگان این سازمان و فعالیت‌های آن در جهت کمک‌های معیشتی بازنشستگان سازمان پرداخت.
وی در ادامه با اشاره به طرح همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در «فراکسیون بازنشستگان» گفت: سازمان جهاد کشاوزری استان فارس کلیه مدارک مربوط را به این فراکسیون که متشکل از یکصد نفر از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی است و با هدف همسان‌سازی حقوق آنها فعالیت می‌کند، ارائه داده و مراحل انجام کار در حال پیگیری است.
کشاورز در پایان از برگزاری ششمین دوره انتخابات کانون جهادگران که در 19خرداد ماه انجام می‌شود خبر داد و اعلام کرد: کلیه داوطلبان عضویت در این شورا تا 15 اردیبهشت ماه فرصت نام‌نویسی دارند.
در ادامه جلسه، حجت‌الاسلام و المسلمین حاج آقا قائمی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: برگزاری این جلسات، هم ضروری است و هم باعث ایجاد علقه بین همکاران می‌شود.
در ادامه، قاسمی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس ضمن تجلیل از بازنشستگان گفت: دستاوردهای سازمان جهاد کشاورزی استان فارس حاصل نقش‌آفرینی، همت و تلاش شما بوده که این بار امانت به ما رسیده و ما هم قدردان شما هستیم. امیدوارم که ما و نسل‌های بعد از ما نیز بتوانند قدردان زحمات شما باشند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی