[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۷۷
  • دوره جدید

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق فارس: عملکرد موفق تیم شرکت توزیع برق فارس در خوزستان، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس گفت: وقوع سیل موجب خسارت‌ به تأسیسات برق استان خوزستان شد و این شرکت با هدف همکاری وکمک در بازسازی شبکه برق نسبت به اعزام نیروهای عملیاتی اقدام کرد. احمدرضا خسروی ادامه داد: تیم اعزامی این شرکت به منطقه سیل‌زده استان خوزستان در جهت کمک‌رسانی به برقراری برق و جلوگیری از به وجود آمدن خسارات به شبکه برق در آن استان، توانست عملکرد موفقی از خود نشان دهد و نقش مهمی در پایداری و کمک به حفظ تأسیسات مهم شبکه برق داشته باشد. وی اظهار داشت: از آنجا که شرکت توزیع نیروی برق استان فارس به عنوان استان معین در خدمت‌رسانی به استان خوزستان انتخاب شد، نیروهای عملیاتی شرکت به همراه خودروهای سبک و سنگین برای همکاری در اصلاح شبکه‌های توزیع نیروی برق به این استان اعزام شدند.
خسروی یادآور شد: در ادامه این همکاری، مهندس قدیری، رئیس گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس نیز به منطقه اعزام و جلسات متعددی در خصوص مشکلات برق شهرستان شوشتر و شوش و برآورد خسارت‌های وارده و همچنین بررسی روند وصل برق مناطق خاموش و برق‌رسانی به محل اسکان‌های موقت  صورت گرفت.
این مقام مسئول اظهار داشت: براساس ارزیابی‌های انجام شده و همچنین با توجه به بررسی‌ها و جلسات هماهنگی و بازدید‌های میدانی تلاش شد کمک‌ها، تجهیزات و امکانات به سرعت تأمین و ارسال گردد که این موضوع در اسرع وقت انجام و نسبت به ارسال ادوات و تجهیزات مورد لزوم به این مناطق، اقدام شد. همچنین ارسال کمک‌های نقدی جمع‌آوری شده از طریق کسر از حقوق پرسنل جهت کمک به سیل‌زدگان از جمله مواردی بودند که از سوی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در جهت امدادرسانی به استان خوزستان در نظر گرفته شدند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی