[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۷
  • دوره جدید

«مهدی هاشمی» به اوین بازگشت، روزنامه شیراز نوین

ایسنا: مدیرکل زندان‌های استان تهران از بازگشت مهدی هاشمی به بازداشتگاه اوین در روز شنبه خبر داد. مصطفی محبی گفت: مهدی هاشمی برای ادامه تحمل کیفر به زندان بازگشت.
مهدی هاشمی به علت فوت پدرش از 19دی در مرخصی به سر می‌برد. محبی مدیرکل زندان‌های استان تهران 20بهمن در حاشیه بازدید سفرای مقیم ایران از کانون اصلاح و تربیت در جمع خبرنگاران درباره مرخصی مهدی هاشمی، گفت: مرخصی مهدی هاشمی تا 25بهمن بود که تا شنبه -30بهمن- تمدید شده است. حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضائیه نیز در نشست خبری 24بهمن درباره تمدید مرخصی مهدی هاشمی تا 25بهمن گفت: استفاده بیش از ۵روز مرخصی فقط برای مهدی هاشمی نیست. وی افزود: تمدید مرخصی و میزان آن با دادستانی و قاضی پرونده است و مشابه این میزان مرخصی هم برای دیگران بوده و حتی در تعدادی از پرونده‌های مالی بیش از دو یا سه ماه مرخصی داده شده است.
محبی مدیرکل زندان‌های استان تهران دوم اسفند سال جاری نیز گفته بود: مرخصی مهدی هاشمی تا اول اسفند بود که به مدت یک هفته یعنی از اول تا هفتم اسفند تمدید شده است. محبی در خصوص خبر منتشره مبنی بر رد درخواست اعاده دادرسی مهدی هاشمی، اظهار بی اطلاعی کرد.
سیدمحمود علیزاده طباطبایی وکیل مهدی هاشمی نیز درباره صحت خبر رد درخواست اعاده دادرسی موکلش گفته بود که فعلاً چیزی در این زمینه مبنی بر موافقت یا رد درخواست به ما ابلاغ نشده است. حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای در روز یکشنبه -اول اسفند- نیز اعلام کرد که مرخصی مهدی هاشمی روز شنبه به پایان رسید، اما فعلًا تمدید شده است. سخنگوی دستگاه قضا همچنین خبر منتشره مبنی بر خروج مهدی هاشمی از کشور را تکذیب کرد. علیزاده‌طباطبایی نیز روز یکشنبه اول اسفند گفت که موکلش برای بازگشت به زندان با قوه قضائیه هماهنگ است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی