[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۰۳
  • دوره جدید

فرمانده حفاظت سپاه: مجموع تخصص‌های سپاه در فرماندهی حفاظت جمع شده است، روزنامه شیراز نوین

سردار جمیری گفت: کار مجموعه حفاظت یک کار کاملاً تخصصی است و می‌توان گفت که مجموع تمام وظایف سپاه پاسداران در این مجموعه جمع شده است.
به گزارش ایسنا به نقل از سپاه نیوز، سردار سرتیپ دوم پاسدار فتح‌الله جمیری فرمانده حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم گرامیداشت سالروز تأسیس سپاه حفاظت انصارالمهدی(عج) اظهار کرد: در چهل سالگی انقلاب، حضور ٤٠ساله سپاه در عرصه‌های مختلف برای ما افتخار است.
وی افزود: بخش عمده‌ای از امنیت امروز کشور مرهون تلاش پاسداران و کارهای حیاتی است که بر عهده آنها است. همچنین در مشکلاتی مانند سیل نیز یکی از مجموعه‌های پیشتاز در بحث امدادرسانی به مردم است.
جمیری با بیان اینکه در بحث دفاع از حرم یکی از مجموعه‌هایی که پاسداران آن بیشترین فشار را برای اعزام به سوریه می‌آوردند، مجموعه سپاه حفاظت بوده است، گفت: مجموعه سپاه حفاظت از بدو تأسیس تاکنون ٣٠٠شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
فرمانده حفاظت سپاه ادامه داد: کار مجموعه حفاظت یک کار کاملاً تخصصی است و می‌توان گفت که مجموع تمام وظایف و تخصص‌های سپاه پاسداران در این مجموعه جمع شده است.
وی تصریح کرد: هر لحظه برای پاسداران سپاه حفاظت یک عملیات است و عزیزان در این مجموعه همیشه به صورت شبانه‌روزی و حتی در روزهای تعطیل در حال انجام عملیات هستند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی