[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

غلامپور: رانتی‌ها آدم‌های سالم فوتبال را کنار می‌گذارند، روزنامه شیراز نوین

در روزهای پر از خبرهای جنجالی، خبر برکناری علی دایی از تیم سایپا همه اخبار دیگر را تحت‌الشعاع قرار داد؛ اتفاقی که در فاصله دو هفته مانده به پایان رقابت‌های عجیب به نظر می‌رسید. به گزارش ورزش سه، علی دایی بعد از پیروزی سایپا مقابل ذوب‌‌آهن در نشست خبری خود به شدت از وضعیت باشگاه سایپا انتقاد کرده و گفته بود: «مگر بازیکنان ما چقدر قرارداد بستند؟ اصلاً برای کارخانه سایپا این ارقام پولی است؟ پراید ۸میلیونی، ۵۰میلیون تومان شده و تیبای ۱۶میلیونی، ۷۵میلیون تومان شده؛ اما قرارداد ما افزایش نیافته است. شاید هم من را دوست ندارند و نمی‌خواهند من در سایپا کار کنم که فکر می‌کنم ۹۹درصد این مسئله درست است؛ چون اگر کسی بخواهد می‌تواند کمک کند.» همین موضوع باعث شد یک روز بعد، باشگاه سایپا با انتشار حکم اخراج علی دایی همه را شگفت‌‌‌زده کند. البته که دایی در یک کنفرانس خبری دیگر پاسخ‌های جالبی به این حکم داشت: «مصطفی مدبر، مدیرعامل باشگاه برای من حضور حقیقی ندارد. تا جایی که ذهن ناقصم یاری می‌کند و من ایشان را می‌شناسم، از زمانی که ریاست حراست سازمان صدا و سیما را بر عهده داشت، نامش سردار غفور بوده است. برای من جالب بود که مدبر را برای اولین بار در برنامه نود دیدم و گفتند مصطفی مدبر رئیس سازمان توسعه و تجهیز! تلویزیون و سردار غفور خودمان و اردبیلی است! اینکه ایشان چطور مصطفی مدبر شده است، برایم سوال است! متأسفانه موقعی نامه اخراجم به دستم رسید که به کسی دسترسی نداشتم. از شنبه پیگیری می‌کنم. کسی که به اسم مدبر نامه را امضا کرده و قبلاً سردار غفور بوده، می‌تواند مرا اخراج کند؟ من ایشان را به این اسم نمی‌شناسم. نمی دانم چه اتفاقاتی می‌افتد. انگار یکی نمرده باشد و برایش گواهی فوت بگیرند!» با تمام این درگیری‌ها اما در بازی سایپا برابر پدیده، ابراهیم صادقی به عنوان سرمربی روی نیمکت سایپا نشست و این در حالی است که تقریباً تمام دستیارانش نیز جدید خواهند بود. بهزاد غلامپور، دستیار علی دایی یکی از کسانی بود که بعد از اتفاقات از سایپا جدا شد. او درباره شرایطش گفت: «من با آقای دایی بودم و وقتی آقای دایی نباشد، قطعاً من هم نیستم.»
او افزود: «در این مدت بچه‌ها همیشه از مشکلات مالی ناراحت بودند و به مسائل اعتراض کرده و اعتصاب می کردند. آن‌ها به عدم پرداخت مطالباتشان اعتراض داشتند. این برای همه مردم ثابت شده است که علی به خاطر بازیکنان این کار را انجام داد و آقایان توپ را انداختند در زمین کارگران کارخانه که به نظرم موفق نبودند.»
مربی دروازه‌بان‌های سایپا افزود: «ما در تعطیلات می‌خواستیم اردویی در اروپا برگزار کنیم؛ اما وقتی از کارخانه دیدن کردیم، آقای دایی گفت به اردو نمی‌رویم، چون می‌دانست شرایط کارگران کارخانه چگونه است و به اردو هم نرفتیم.»

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی