[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۱
  • دوره جدید

غرفه جهاد کشاورزی فارس دومین مقام برتر را کسب کرد، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و صنایع وابسته غرفه این سازمان برای دومین بار در سال جاری تندیس و تمبر غرفه برتر را از آن خود کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، علیرضا واحدی‌پور یادآور شد: پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و صنایع وابسته از روز سه‌شنبه 10 اردیبهشت ماه به مدت 4روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس واقع در شیراز و با مجری‌گری شرکت نگاه سبز نمایشگاهی پارس برگزار شد.
این مقام مسئول با بیان این‌که برپایی نمایشگاه مذکور در سه سالن سرپوشیده سرو، بهار و نرگس به مساحت 7هزار و 500مترمربع بود، تصریح کرد: ۴۴درصد از شرکت کنندگان در این نمایشگاه از استان فارس و ۵۶درصد از سایر استان‌ها مانند اصفهان، تهران، یزد، مازندران و خراسان رضوی و نمایندگانی از شرکت‌های خارجی بودند. وی بازدیدکنندگان این نمایشگاه را دانشجویان، محققان، صاحبان صنایع دام، طیور و زنبورعسل و همچنین متقاضیان احداث این صنایع برشمرد و افزود: از ساعات آغازین نمایشگاه مذکور، محققان و کارشناسان سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با تخصص در زمینه‌های دام سبک، دام سنگین، طیور و زنبورعسل به بازدیدکنندگان مشاوره علمی، فنی و اداری ارائه دادند که با استقبال کم‌نظیری روبرو شد. رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان یادآور شد: رضایی معاون عمرانی استانداری فارس در سومین روز از برگزاری این نمایشگاه ضمن حضور در غرفه این سازمان، با اهداف سازمان جهاد کشاورزی استان فارس برای حضور مؤثر در این نمایشگاه و نحوه ارائه مشاوره و راهنمایی کردن بازدیدکنندگان آشنا شد.
واحدی‌پور با اشاره به برتری غرفه سازمان جهاد کشاورزی در این نمایشگاه، تأکید کرد: پس از کسب عنوان غرفه برتر در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی، ماشین‌آلات، نهاده‌ها و آبیاری که در فروردین ماه سال جاری برگزار شد، این بار برای دومین مرتبه غرفه این سازمان برتر شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی