[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۷۷
  • دوره جدید

مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس: ۹۶مبلغ غیربومی از قم به فارس اعزام می‌شوند، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان، ۳۰۰بقعه و ۴هزار اماکن مذهبی غبارروبی شد و ۹۶مبلغ غیربومی نیز از حوزه علمیه قم به نقاط مختلف فارس اعزام می‌شوند. به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام عباس موسوی پیش از ظهر دوشنبه در نشست خبری طرح ضیافت الهی اظهار داشت: از جمله مهم‌ترین برنامه‌های اداره اوقاف در ایام ماه مبارک رمضان و در بحث تبلیغ، اعزام ۹۶مبلغ غیربومی از حوزه علمیه قم به نقاط مختلف استان است. وی افزود: در آستانه ماه مبارک رمضان ۳۰۰بقعه غبارروبی و ۴هزار اماکن مذهبی مانند مساجد و حسینیه‌ها غبارروبی شده است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس ادامه داد: ۴نفر از روحانیون مسلط به زبان‌های انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی و آلمانی در مسجد نصیرالملک مستقر خواهند بود تا بحث گردشگری مذهبی را توسعه دهند.
حجت‌الاسلام موسوی افزود: برگزاری ۲۵محفل انس با قرآن کریم در نقاط مختلف استان برگزار خواهد شد.
مدیرکل اداره‌کل اوقاف فارس نیز بیان داشت: برنامه ویژه‌ای که برنامه‌های ضیافت الهی امسال نسبت به سنوات اخیر دارد، برنامه تفسیر قرآن است که در سطح استان برگزار خواهد شد. وی در ادامه افزود: در ایام ماه مبارک رمضان در ۱۱۹بقعه متبرکه استان افطاری ساده از محل نیات واقفین توزیع خواهد شد. مدیرکل اداره اوقاف فارس با اشاره به برگزاری بزرگ‌ترین مراسم جزءخوانی و ترتیل‌خوانی گفت: سلسله جلسات جزءخوانی و ترتیل در ۱۲۹بقعه متبرکه برگزار خواهد شد. علاوه بر این، ۲۵محفل انس با قرآن نیز در همین ایام مبارک برگزار خواهد شد. حجت‌الاسلام موسوی یادآور شد: همچنین مراسم شب رحلت حضرت خدیجه در ۴۶ بقعه متبرکه برگزار خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی