[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۰
  • دوره جدید

مدیرعامل باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز: با کادر فنی فعلی ادامه همکاری خواهیم داد ، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز، از از ادامه همکاری با داود مهابادی به عنوان سرمربی و کادر فنی فعلی در تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، رسول فلاح در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان که سرپرست و سرمربی تیم نیز وی را همراهی می‌کردند، با اشاره به نتایج کسب شده توسط مهابادی در نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ یک 98.97 افزود: تصمیم گرفتیم برای فصل آینده نیز همکاری خود را با وی ادامه دهیم.
وی افزود: برای اینکه برای فصل آینده بتوانیم در بین تیم‌های مدعی باشیم، از هم‌اکنون کادر فنی تیم مشخص شده و بازیکنان مورد نظر کادر فنی نیز جذب خواهد شد.
مدیرعامل باشگاه فجر شهید سپاسی ابراز امیدواری کرد با کمک همه مسئولان استان تیم فجر بتواند به لیگ برتر بازگردد.
رقابت‌های فوتبال جام آزادگان فصل 98.99 مرداد ماه امسال آغاز می شود.
تیم فجر شهید سپاسی در رقابت‌های فوتبال جام آزادگان فصل 97.98 با کسب 9پیروزی، 11تساوی و همچنین قبول 10شکست با 38 امتیاز از 30 بازی در رده نهم جدول جای گرفت. این تیم همچنین 26گل به ثمر رساند و 24 بار دروازه خود را باز شده دید.
تیم فجر در ابتدای فصل گذشته قرار بود با وحید رضایی به عنوان سرمربی کار خود را آغاز کند. در شروع فصل با مجید صالح به توافق رسید و سپس اسماعیل زارع مسئولیت فنی تیم را بر عهده گرفت و در نهایت، داوود مهابادی سرمربی این تیم شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی