[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۱
  • دوره جدید

رئیس جدید گروه فوتبال حبابی استان فارس منصوب شد‎، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس، علیرضا غلامیان رئیس کمیته ورزش‌های تفریحی و مهارت‌های فردی نمایشی، ضمن قدردانی از احسان غلامحسین‌پور عضو تیم ملی فوتبال هفت نفره کشور و رئیس سابق فوتبال حبابی  استان، طی صدور حکمی حسین طارمی‌زاده را به عنوان رئیس جدید گروه فوتبال حبابی استان فارس منصوب نمود.
حسین  طارمی‌زاده از قهرمانان استان و رئیس هیئت فوتبال شهرستان لارستان نیز هست. عمده موفقیت‌ها، تخصص، تجربه و قهرمانی و مربیگری او در ورزش‌های توپی به خصوص فوتبال بوده. سابقه سرپرستی، مدیریت و مربیگری تیم‌ها و باشگاهای سطح استان را نیز در رزومه خود دارد.
فضای خاص رقابتی و شرایط حاکم بر این رشته ورزشی، موجب می‌گردد تا علاوه بر تجربه یک فعالیت ورزشی پرهیجان و در عین حال کاملاً ایمن بدون نیاز به مهارت ورزشی، تأثیرات مثبتی بر ارتقای وضعیت بدنی افراد نیز داشته باشد.
متن حکم به شرح ذیل است:
 جناب آقای حسین طارمی‌زاده، با اهدای سلام و احترام. نظر به تعهد و تخصص جنابعالی، به موجب این ابلاغ به مدت یک سال به سمت «رئیس گروه فوتبال حبابی» استان فارس منصوب می‌گردید. امید است با استعانت از خداوند متعال و همت والای خویش و تشریک مساعی با دیگر اعضا در امر پیشبرد و گسترش رشته فوتبال حبابی در سطح استان فارس با رعایت ضوابط و دستورالعمل‌های مربوطه موفق و مؤید باشید.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی