[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۱
  • دوره جدید

مجمع سالیانه هیئت بدمینتون فارس برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

اولین مجمع سالیانه هیئت بدمینتون استان فارس در سال 98 شنبه 14 اردیبهشت ماه با حضور کلیه اعضا در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، اولین مجمع سالیانه هیئت بدمینتون استان با حضور رئیس، نایب‌رئیس، دبیر، رؤسا و نایب‌رئیسان شهرستان‌ها و مسئولان کمیته‌های استعدادیابی، آموزشی، همگانی، مربیان، داوران، پیشکسوتان، انضباطی، پارابدمینتون و ساحلی و همچنین با حضور محمدرضا صلواتی مدیر روابط عمومی و خانم جوانمردی کارشناس امور بانوان اداره کل برگزار شد.
در این جلسه ابتدا مدیر روابط عمومی اداره کل ضمن خوشامد به حاضران، نکاتی را در خصوص عملکرد هیئت بدمینتون استان در سال ۹۷ که به مدیریت عباس حاجی‌زاده، رئیس پیشین این هیئت موفقیت‌هایی را برای استان به دست آورده بود ارائه داد و عملکرد این هیئت را مثبت ارزیابی کرد و از رئیس جدید این هیئت خواست با استفاده از تمام ظرفیت‌های استانی، برای موفقیت این رشته مفرح تلاش کنند.
وی، حضور ابراهیم راضی که خود از بدنه ورزش و این رشته ورزشی است را فرصت مغتنم برشمرد و گفت: امیدوارم با حضور وی در رأس هیئت و تلاش همه‌جانبه بدمینتون استان فارس در آینده بیش از پیش به موفقیت‌های ارزشمندی در سطوح ملی و بین المللی دست یابد.
در ادامه این جلسه، ابراهیم راضی رئیس هیئت بدمینتون استان با تقدیر از مسئولان اداره کل، گزارشی از فعالیت‌های هیئت را بیان کرد و ضمن اعلام و تدوین برنامه‌های سال 98، خانم سیوف به عنوان نایب‌رئیس هیئت و مهدی توانایی به عنوان دبیر هیئت، خانم مهوش خرمی‌نژاد به عنوان مسئول روابط عمومی و عبدالرحمن محمدی را به عنوان خزانه‌دار هیئت معرفی کرد.
در این جلسه برخی رؤسای هیئت‌های شهرستانی به ارائه نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند و در پایان ابلاغ نایب‌رئیس، دبیر هیئت استان، مدیر روابط عمومی، خزانه‌دار هیئت، رؤسای هیئت شهرستان‌ها و مسئولان کمیته‌ها به آنان اعطا شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی