[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۶
  • دوره جدید

استاندار فارس: هر ایرانی متعهدانه کالای تولید داخل خریداری کند، روزنامه شیراز نوین

ایرنا: استاندار فارس با بیان اینکه هر ایرانی باید متعهدانه و مسئولانه کالای تولید داخل خریداری کند، اقشار مختلف مردم را به خرید کالای داخلی در آستانه سال نو با انگیزه حمایت از اقتصاد کشور فراخواند. 
سید محمد علی افشانی یکشنبه افزود: در مقابل سازنده و تولیدکننده ایرانی هم با تعهد و احساس مسئولیت کالای با کیفیت تولید و عرضه کند. 
وی ادامه داد: این یک رابطه 2 طرفه است یعنی تولیدکننده ما باید بداند که قیمت و کیفیت برای مصرف‌کننده بسیار مهم است و به این مسئله توجه ویژه داشته باشد و در مقابل مردم نیز باید بدانند که با خرید کالای ایرانی به ایجاد اشتغال و بالا رفتن میزان تولید، درآمد سرانه، تولید ناخالص ملی و تولید ناخالص داخلی کمک می‌کنند. 
استاندار فارس اظهار کرد: مصرف کالای داخلی کمک بزرگی به اقتصاد کشور خواهد بود اما لازم است که هم تولیدکننده و هم مصرف‌کننده با یکدیگر به تفاهم برسند و در این میان، تولیدکننده کالای خوب با قیمت مناسب تولید کند و مصرف‌کننده هم آن کالا را خریداری کند. 
خبرگزاری جمهوری اسلامی با توجه به تأکیدات رهبر معظم انقلاب در اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و برنامه‌های دولت در این زمینه از طریق مبارزه با کالاهای قاچاق و حمایت از تولید داخلی، «کمپین خبری خرید کالای ایرانی» را آغاز کرده است. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی