[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۱
  • دوره جدید

سخنگوی سازمان تعزیرات اعلام کرد ارسال گزارش وضعیت توزیع کاغذ با ارز ترجیحی به تعزیرات، روزنامه شیراز نوین

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از ارائه گزارش وضعیت توزیع کاغذ با ارز ترجیحی به تعزیرات خبر داد و گفت: در راستای اجرای مصوبات یازدهمین جلسه کارگروه ساماندهی کاغذ، گزارش وضعیت توزیع کاغذ با ارز ترجیحی مربوط به سال ۹۷ به تعزیرات حکومتی ارسال شده است که بیش از ۲ هزار ناشر مشمول دریافت این نوع ارز شده‌اند.
 به گزارش ایسنا، سید یاسر رایگانی در این‌باره اظهار کرد: مجموعه آمار مربوط به ۲هزار و ۲۷۹ناشر دریافت کننده ارز و میزان ۲میلیون و ۶۴۱هزار و ۵۴۸تن کاغذ دریافتی مربوط به ۲۷استان کشور به تعزیرات حکومتی ارسال و گزارش‌ها پس از تفکیک به استان‌های مربوط برای اقدام بعدی ارجاع شده است. وی اظهار کرد: بیشترین تعداد ناشر مربوط به استان تهران است که هزار و ۹۲۵ناشر میزان یک میلیون و ۷۴۸هزار و ۹۷۰تن کاغذ دریافت کرده‌اند. رایگانی اضافه کرد: در چهار استان قزوین، آذربایجان شرقی، ایلام و زنجان گزارش عملکرد ناشران به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برای بررسی و اعلام نظر کارشناسی ارسال شده و در استان کردستان نیز این موضوع در دستورکار گشت‌های مشترک نظارتی قرار گرفته است. وی گفت: سایر استان‌ها در حال انجام اقدامات لازم هستند و جزئیات بررسی‌ها و نتایج تحقیقات پس از تکمیل به اطلاع مردم می‌رسد.
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه فهرست ارسالی مربوط به تمام ناشران دریافت کننده ارز ترجیحی است، لازم است این اطلاعات در گشت‌های نظارتی یا توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت بررسی و در صورت تأیید ارتکاب تخلف مراتب به تعزیرات حکومتی برای تشکیل و صدور حکم پرونده اعلام شود. بر اساس این گزارش، لیست واردکنندگان کاغذ با ارز دولتی نیز به دلیل نقص در مشخصات به وزارت ارسال و عودت داده شد که اطلاعات تکمیلی در اختیار سازمان تعزیرات قرار گیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی