[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۰
  • دوره جدید

۶۶۶میلیارد تومان برای طرح‌های اشتغال فارس ، روزنامه شیراز نوین

چهار هزار و ۲۳طرح اشتغال پایدار روستایی، عشایری، فراگیر و نهادهای حمایتی با مبلغ ۶۶۶.۵میلیارد تومان توسط بانک‌ها و مؤسسات عامل مصوب گردیده است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: تعداد سه هزار و ۴۷۶طرح با مبلغ ۴۲۶میلیارد تومان از محل اعتبارات اشتغال پایدار روستایی، عشایری، فراگیر و نهادهای حمایتی از طریق بانک‌ها و مؤسسات عامل پرداخت شده است.
به گزارش اطلاع‌رسانی استانداری فارس، یداله رحمانی در سی و چهارمین جلسه شورای راهبری اشتغال پایدار روستایی، عشایری، فراگیر و نهادهای حمایتی بیان داشت: کمیته نظارت تشکیل شده در استان تاکنون از 77طرح ایجادی، 22طرح توسعه‌ای و 11طرح در گردش از طرح‌های فعال و غیرفعال در سطح استان را بازدید نموده‌اند.
وی در ادامه با توجه به روند فعالیت کمیته نظارتی، افزود: تمامی طرح‌هایی که از بانک‌ها تسهیلات دریافت نموده‌اند توسط این کمیته مورد بازرسی و نظارت قرار می‌گیرند و از مجموع 110طرح بازدید شده کمیته نظارت استان که در 15شهرستان محقق گردید، موارد مورد ابهام کمیته در نحوه هزینه کرد تسهیلات مورد بررسی و رسیدگی قرار گرفت.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس با توجه به گزارش وضعیت طرح‌های حمایتی معرفی شده به بانک‌ها و مؤسسات عامل بر اساس سامانه کارا اظهار داشت: 214طرح نهاد حمایتی بنیاد شهید و امور ایثارگران با مبلغ 22میلیارد تومان، 961طرح بهزیستی با مبلغ 103میلیارد تومان و پنج هزار و 135طرح کمیته امداد امام خمینی(ره) با مبلغ 317میلیارد تومان به بانک‌های عامل معرفی شده است که تعداد یک هزار و 125طرح با مبلغ 55.8میلیارد تومان توسط بانک‌ها و مؤسسات عامل پرداخت شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی