[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۳
  • دوره جدید

جهت ارتقای سطح علمی هنرمندان از هیچ كوششی مضایقه نمی‌كنیم، روزنامه شیراز نوین

گروه شهرستان‌ها، آباده - كریم آما لی
کنسرت موسیقی پاپ به خوانندگی علی تربتی در آباده برگزار شد. سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه برگزاری این كنسرت، زمینه‌سازی لازم جهت ارتقای سطح علمی هنرمندان آباده را بهترین گزینه در راستای ترویج فرهنگ موسیقایی و پیشرفت هنرمندان شهرستان ذكر كرد و افزود: نغمه‌های موسیقی گاه و بیگاه در زندگی انسان‌ها جریان دارند و مطمئناً طنین موسیقی در روحیات و عواطف انسانی نقش بسزایی خواهد داشت.
هادی فرخی در ادامه اظهار داشت: ما در راستای ترویج فرهنگ موسیقایی و پیشرفت هنرمندان جوان شهرستان از هیچ تلاشی مضایقه نمی‌کنیم. دبیر شورای فرهنگ عمومی آباده در ادامه به افزایش سطح علمی و عملی هنرمندان موسیقی با کارگاه‌ها و برگزاری اجراهای تأثیرگذار اشاره کرد و افزود: نگاه ما در سال جدید به ارائه اجراهای تأثیرگذار و موفق برای ترویج فرهنگ و هنر خواهد بود و اینکه بتوانیم نوجوانان و جوانان مستعدی را جذب این فعالیت‌ها نماییم. یکی از آن فعالیت‌ها برگزاری کارگاه‌ها و کنسرت‌های خوب و مؤثر با استفاده از اساتید مجرب و طراز اول کشور خواهد بود که امید است با عنایت خداوند متعال، این مسیر بیش از پیش برای هنرمندان فعال آباده هموار گردد. 
شایان ذکر است کنسرت موسیقی پاپ به خوانندگی علی تربتی با همکاری شرکت فرهنگی و هنری نفیر فارس در سالن عفاف آباده برگزار شد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی