[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

پاکدل: اردوهای تیم ملی زودتر آغاز می‌شود، روزنامه شیراز نوین

رئیس فدراسیون هندبال می‌گوید این هفته برنامه‌های تیم ملی هندبال را با سرمربی خواهند بست تا زودتر اردوهای تیم ملی آغاز شود.
علیرضا پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال در گفت و گو با ایسنا، در مورد آغاز اردوهای تیم ملی اظهار کرد: این هفته حبیبی به تهران می‌آید تا برنامه‌های تیم ملی را با هم ببندیم و اردوها خیلی زود آغاز شود. حبیبی در حال حاضر ترکیه است و این هفته به تهران می‌آید.
وی در پاسخ به این سوال که اردوهای تیم ملی در این ماه آغاز می‌شود یا خیر، گفت: من دقیق نمی‌دانم که حبیبی چه برنامه‌ای برای تیم ملی ریخته است. البته ممکن است یکی دو تورنمنت خارجی هم بخواهیم تدارک ببینیم و باید در این مورد هم برنامه بریزیم. همچنین باید وضعیت لژیونرها را بررسی کنیم و ببینیم که لیگ و برنامه‌های آنها چگونه است. بنا بر این است که هرچه زودتر اردوها را آغاز کنیم. این هفته برنامه‌ها را هماهنگ می‌کنیم و استارت کار را می زنیم.
پاکدل در مورد انتخاب نواب، رئیس فدراسیون هندبال نیز اظهار کرد: نه. هنوز انتخاب نشده‌اند. کمی که دغدغه‌های تیم ملی برطرف شود، با گزینه‌های مورد نظر جلسه داریم تا هرچه سریع‌تر به نتیجه برسیم. سعی می‌کنیم تا مجمع عمومی سال ۹۷ اسامی را مشخص کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی