[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۵
  • دوره جدید

معاون توسعه ورزش استان: نگاه اداره کل به توسعه ورزش و زیرساخت‌های آن در همه نقاط استان است، روزنامه شیراز نوین

معاون توسعه امور ورزش استان گفت: نگاه اداره کل ورزش و جوانان، عدالت‌محوری و توسعه ورزش و زیرساخت‌های آن در همه نقاط مختلف استان است.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، محسن سالاری که صبح دوشنبه 16 اردیبهشت ماه جاری در آستانه آغاز ماه مبارک رمضان با کارکنان این اداره سخن می‌گفت، با بیان اینکه همکاران ما در تمام نقاط استان تلاش‌های بی‌وقفه‌ای در جهت توسعه ورزش انجام می‌دهند، افزود: رشدی که در اداره کل ورزش و جوانان فارس اتفاق می‌افتد همه‌جانبه بوده و به صورت کاریکاتوری و ظاهری صورت نمی‌گیرد؛ بلکه این پیشرفت کاملاً پایدار و بر اساس برنامه‌های از قبل تعیین شده است.
معاون توسعه ورزش استان با اشاره به اینکه مبنای توسعه ورزش در اداره کل، کارمندمحوری است، گفت: از چهار سال گذشته تاکنون، اتفاقات و رویدادهای بی‌نظیر و کم‌نظیری در حوزه ورزش فارس رقم خورده است که مهم‌ترین منبع این افتخارات کسب شده به طور یقین، وجود نیروی انسانی متخصص و توانمند در اداره کل ورزش و جوانان است.
سالاری در بخش دیگری از صحبت‌های خود به احترام متقابل و ایجاد انگیزه برای پرسنل اداره کل از طرف مدیران اشاره کرد و اظهار داشت: وقتی در سه سال متوالی اداره کل ورزش و جوانان فارس رتبه نخست کشوری در حوزه‌های مختلف کسب می‌کند، باید بر این باور بود که بدون همدلی و تلاش شبانه‌روزی همکاران رسیدن به این جایگاه میسر نیست.
وی یادآور شد: نگاه ما فقط به رشد ورزش نیست، بلکه توسعه زیرساخت‌ها و احداث اماکن ورزشی در همه شهرستان‌ها و نقاط مختلف استان از جمله روستاها و بخش‌ها جزو برنامه‌های اصلی اداره کل است.
سالاری افزود: به همین خاطر، برای ارتقا سطح توانمندی‌های کارکنان تلاش‌های حداکثری صورت گرفته است و در بحث مرتفع کردن نیازهای مالی و آموزشی آنان از همه ظرفیت‌های قانونی استفاده می کنیم.
معاون توسعه ورزش استان با بیان اینکه همکاران ما شایسته بهترین تشویق‌ها هستند، خاطرنشان کرد: ورزش فارس در چهار سال گذشته روند رو به رشدی پیدا کرده است؛ تا جایی که مقام عالی وزارت ورزش و جوانان و همچنین مدیران ارشد به نیکی از ورزش فارس یاد می‌کنند و این توسعه و افتخار مرهون زحمات همه همکاران ما در اداره کل و همچنین ادارات ورزش شهرستان‌ها است. محسن سالاری بیان کرد: رؤسای هیئت‌های ورزشی هم که بر حسب شایسته‌سالاری انتخاب می‌شوند، با توجه به اوضاع نابسامان مالی کمک شایانی در جهت پیشرفت استان انجام می‌دهند و با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری که فارس همیشه در قله است. خوشبختانه در حوزه ورزش این اتفاق به وقوع پیوسته و برای اینکه این روند رو به رشد ادامه داشته باشد و طبق برنامه رهبردی 1400 بتوانیم به اهداف کوتاه‌مدت و بلندمدت خود دست یابیم باید با همین سرعت حرکت کرده و برای شادی مردم از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.
معاون توسعه امور ورزش در پایان با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و بهره‌مندی از این ماه مبارک و پرخیر و برکت تصریح کرد: امیدوارم بتوانیم برای همه کارکنان زحمتکش اداره کل ورزش و جوانان استان آنچه شایسته و بایسته این عزیزان است قدم‌های بیشتری برداریم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی