[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۵
  • دوره جدید

فرماندار ارسنجان: جوانان این منطقه به رغم مشکلات موجود مهاجرت نمی‌کنند، روزنامه شیراز نوین

فرماندار شهرستان ارسنجان گفت: جوانان و نوجوانان علاقه‌مند به ورزش به رغم داشتن مشکلات عدیده برای ورزش کردن به شهرهای هم‌جوار مهاجرت نمی کنند.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، محمدباقر کاظمی که در مراسم کلنگ‌زنی زمین چمن کوچک مصنوعی دهستان خبریز ارسنجان سخن می‌گفت، با بیان اینکه مردم این منطقه شایسته بهترین امکانات رفاهی و ورزشی هستند، گفت: امیدوارم با همت مدیرکل ورزش و جوانان نسبت به ساخت این زمین چمن اقدام لازم انجام شود تا جوانان بتوانند به زودی از این پروژه ورزشی استفاده کنند.
فرماندار ارسنجان تصریح کرد: جوانان در منطقه ارسنجان با همه سختی‌ها، مشکلاتی که دارند به جاهای دیگر مهاجرت نمی‌کنند و نسبت به شهر یا روستای خود حس خوبی دارند که این موضوع باعث خوشحالی مسئولان است که در این منطقه خدمات ارزنده برای مردم داشته باشند؛ ولی جوانان روستا برای ورزش نیاز به امکانات دارند که به اندازه کافی نمی توانیم پاسخگو باشیم.
کاظمی با بیان اینکه از زمان حضور کامیاب در رأس مدیریت ورزش استان، تجهیزات و اماکن ورزشی رشد خیلی خوبی در فارس و شهرستان ارسنجان داشته است، خطاب به مدیرکل ورزش و جوانان گفت: با افتتاح یک سالن ورزشی در سال گذشته در روستای حسین‌آباد و احداث یک سالن چندمنظوره دیگر در ارسنجان، فضای ورزشی این شهرستان وضعیت خوبی پیدا کرده است؛ اما به دلیل اینکه جوانان زیادی در این منطقه فارس به دنبال ورزش و امکانات ورزشی هستند. بنابراین تقاضا دارم ۴زمین چمن مصنوعی کوچک برای نقاط مختلف این شهرستان به ارسنجان اختصاص دهید.
وی با اشاره به اینکه مردم ارسنجان خودیار و همراه مسئولان هستند، خاطرنشان کرد: همت بلند مردم ارسنجان مثال زدنی است و هر بخش یا روستایی که قرار شود پروژه ورزشی ساخته شود، مردم این منطقه همکاری خوبی در اختصاص زمین جهت ساخت پروژه ورزشی دارند و آن را به صورت رایگان در اختیار اداره کل ورزش و جوانان قرار می‌دهند.
گفتنی است مدیرکل ورزش و جوانان در سفر خود به شهرستان ارسنجان از چندین پروژه ورزشی در حال احداث بازدید کرد و کلنگ احداث زمین چمن مصنوعی دهستان خبریز از توابع این شهرستان را به زمین زد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی