[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۷۷
  • دوره جدید

انتقاد از وضعیت تیم ملی امید غلام پیروانی: همه مربیان بد و مدیران خوب هستند؟، روزنامه شیراز نوین

سرمربی سابق تیم ملی امید می‌گوید در ۴۰سال اخیر ناکامی تیم ملی امید به گردن مربیان افتاده و هیچ‌کدام از مدیران پذیرای اشتباهات خود نیستند.
به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از ایسنا، غلام‌حسین پیروانی درباره برکناری زلاتکو کرانچار از سرمربیگری تیم ملی امید بعد از عملکرد ضعیف این تیم در مرحله مقدماتی انتخابی المپیک و کمبود منابع ارزی گفت: بعد از المپیک ۱۹۷۶ مونترال کانادا که می‌توانستیم از گروهمان بالا برویم، بیش از ۴۰سال می‌گذرد. در این سال‌ها فقط حذف شدیم. یعنی همه مربیان خراب و دست‌اندرکاران خوب هستند؟ حسن حبیبی، مربی عالی برای تیم ملی امید بود که پرسپولیس و تاج دنبال او بودند و هر دو تیم را می‌برد و در نتیجه با پاس قهرمانی می‌شد.
وی ادامه داد: مربیانی زیادی در این سال‌ها سرمربی تیم ملی امید بودند؛ اما هیچ‌کدام موفق نشدند. به اعتقاد من دست‌اندرکاران و مسئولان مشکل دارند و هر مرتبه که شکستی می‌خورند، به سراغ مربی بعدی می‌روند.
سرمربی سابق تیم ملی امید اظهار کرد: من آدم عقده‌ای نیستم که موج منفی بدهم. به نظرم همان برنامه‌ای که برای تیم ملی بزرگسالان در نظر می‌گیرند، باید برای تیم ملی امید هم اجرا کنند. متأسفانه به این تیم شخصیت نمی‌دهند. همین امسال هم عده‌ای به تیم ملی امید همکاری نکردند. البته کسانی هم که در باشگاه‌ها هستند، حق دارند. ساختار ضعیف است، کرانچار مقصر نیست. استیلی مدیر لایق و فهیمی است اما ساختار ایراد دارد.
پیروانی تأکید کرد: استیلی، بختیاری‌زاده و شاهرودی افراد شاخصی هستند. آیا همه مربیان بد و مسئولان خوب هستند؟ دل‌ها یکی نیست. در مدتی که عهده‌دار تیم ملی امید بودم، پدرم سوخت! در بازی‌های آسیایی گوانگ‌ژو به ژاپن و کره‌جنوبی باختیم و چهارم شدیم. این دو تیم در المپیک سوم و چهارم شدند. سعیدلو، رئیس سازمان تربیت بدنی گفت شما ابقا شدید، ولی من نماندم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی