[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۰
  • دوره جدید

صید مار سمی در منزل مسکونی، روزنامه شیراز نوین

یک حلقه مار که با ورود به یک ساختمان مسکونی در شهرک والفجر موجب ترس و نگرانی ساکنان آن منزل شده بود، توسط آتش‌نشانان به دام افتاد.
به گزارش سرویس خبری سازمان آتش‌نشانی، در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شیراز مبنی بر وجود یک حلقه مار، در منزل مسکونی واقع در شهرک والفجر بلافاصله نیرو‌های امدادی ایستگاه 14سازمان پس از هماهنگی با ستاد فرماندهی به محل اعزام شدند. علیرضا عدلو سخنگوی سازمان آتش‌نشانی در این‌باره گفت: باتماس سراسیمه اهالی منزل با سامانه ۱۲۵ و تقاضای کمک مبنی بر مشاهده یک حلقه مار در منزل مسکونی که باعث رعب و وحشت ساکنان گردیده بود، نیرو‌های امدادی ایستگاه 14 در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محل حضور یافته و با استفاده از البسه و تجهیزات انفرادی مشغول عملیات شدند و با جستجو در داخل منزل مسکونی نسبت به گرفتن مار اقدام کردند.
وی با بیان اینکه تمامی مار‌ها پس از گرفته شدن به مناطق غیرمسکونی انتقال و خارج از محدوده شهر رهاسازی می‌شوند، افزود: با آغاز فصل گرما، در مناطق دارای آب و هوای گرم و خشک حیوانات و جانوران از جمله انواع مار‌ها و خزندگان به مناطق شهری و مسکونی و داخل شهر می‌آیند و به ساختمان‌ها پناه می‌برند. شایسته است شهروندان از هرگونه اقدام خودداری کنند و بی‌درنگ و با حفظ خونسردی، به سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی آتش‌نشانی شیراز اطلاع دهند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی