[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۵
  • دوره جدید

زمان ثبت سفارش کتب درسی دانش‌آموزان برای سال تحصیلی آینده اعلام شد، روزنامه شیراز نوین

کارشناس كتب درسی و نشریات كمك آموزشی اداره کل آموزش و پرورش فارس گفت: ثبت سفارش برای دریافت کتب درسی پایه‌های دوم تا ششم ابتدایی و پایه‌های یازدهم و دوازدهم و همچنین کتب تکمیلی مدارس استعداد‌های درخشان از 20فروردین  شروع و تا 20خرداد 98 ادامه خواهد داشت.
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، مجید پیشرو  گفت: در راستای توسعه دولت الکترونیک و به منظور تسهیل دسترسی دانش‌آموزان به کتب درسی و نظارت مستمر بر نوع توزیع کتب درسی، چند سالی است که توزیع کتب درسی به صورت اینترنتی ثبت و سفارش داده می‌شود. کارشناس كتب درسی و نشریات كمك آموزشی اداره کل آموزش و پرورش فارس گفت: ثبت سفارش برای دریافت کتب درسی پایه‌های دوم تا ششم ابتدایی و پایه‌های یازدهم و دوازدهم و همچنین کتب تکمیلی مدارس استعداد‌های درخشان از 20فروردین  شروع و تا 20خرداد 98 ادامه خواهد داشت.
 وی گفت: لازم است اولیای دانش‌آموزان با ورود به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش به آدرس http://www.irtextbook.com/ نسبت به ثبت و سفارش کتاب فرزندان خود برای سال تحصیلی آینده اقدام نمایند. پیشرو همچنین گفت: برای سفارش کتب اختیاری نیز لازم است دانش‌آموزان با مراجعه به مدیر مدرسه، درخواست ثبت سفارش به صورت گروهی توسط مسئولان آموزشگاه را داشته باشند. وی در ادامه به قیمت کتب درسی دوره ابتدایی اشاره کرد و گفت: کتب اول ابتدایی 161هزار ریال، دوم ابتدایی 175هزار ریال، سوم ابتدایی 221هزار ریال، چهارم ابتدایی226هزار ریال، پنجم ابتدایی 226هزار ریال و ششم ابتدایی 269هزار ریال است که این مبلغ در زمان ثبت سفارش پرداخت خواهد شد.
کارشناس كتب درسی و نشریات كمك آموزشی اداره کل آموزش و پرورش فارس گفت: برای آگاهی از قیمت کتب درسی سایر پایه‌ها نیز اولیا می‌توانند با مراجعه به سامانه یاد شده و از قسمت ورود دانش‌آموز، با ثبت کد ملی و سریال شناسنامه دانش‌آموز خود، قیمت کتاب‌های موردنظر را مشاهده و نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی