[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

مدیر آموزش‌وپرورش ارسنجان در جمع خیرین: خیرین ثابت کردند انسان خوشبخت نمی‌شود مگر با خوشبختی دیگران ، روزنامه شیراز نوین

  سرویس شهرستان‌ها- داور یزدانی- ارسنجان
در هفتمین همایش خیرین مدرسه‌ساز که با حضور 800نفر از خیرین و معتمدان محلی شهرستان ارسنجان با هدف توسعه مشارکت در امر نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس و نیز تکریم و تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز ارسنجان برگزار شد، علی منفرد مدیر آموزش و پرورش ارسنجان در تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز گفت: بی‌شک کمک کردن و مفید بودن کیمیاست و بخشندگی انتشار خوش بوی بنفشه بر جان آدمیان است. شما خیرین ثابت کردید که انسان خوشبخت نمی‌شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد و بخشنده بودن پیش از اینکه توانایی مالی بخواهد، قلبی بزرگ و اراده و ازخودگذشتگی می‌خواهد.
وی افزود: شما خیرین قدم زدن در گم‌نامی و ناشناخته بودن و حلاوت و معرفت را به جان دیگران بخشیدن سرلوحه کار خویش قرار داده‌اید. به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ارسنجان، منفرد در این مراسم با اشاره به مشکل کنونی بعضی از مدارس شهرستان، از خیرین خواست در جهت برطرف ساختن مشکلات این مدارس و ایجاد زمینه مناسب برای تحصیل فرزندان شهرستان گام‌های بلندی بردارند. علی منفرد، مدیر آموزش و پرورش ارسنجان گفت: در هفتمین مراسم تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز ارسنجان این خیرین علاوه بر کمک‌های نقدی که 3برابر از سال قبل بیشتر بود، به اهدای زمین برای ساخت سه باب آموزشگاه 6کلاسه و کمک برای خرید تجهیزات چند مدرسه اقدام کردند و در امر بهبودی چند بیمار صعب‌العلاج کمک‌های شایانی اهدا نمودند. در پایان این مراسم، با اهدای لوح‌هایی از چند خیر مدرسه‌‌ساز ارسنجان تجلیل و تقدیر شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی