[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۵
  • دوره جدید

مجوز تأسیس نمایندگی ایرنا در لارستان صادر شد، روزنامه شیراز نوین

سازمان امور اداری و استخدامی کشور با مجوز تأسیس دفتر نمایندگی خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در شهرستان لارستان استان فارس موافقت کرد.
عرفان رنجبر رئیس گروه تشکیلات، بهبود سیستم‌ها و روش‌های سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی با اعلام این خبر به پایگاه اطلاع‌رسانی روابط عمومی ایرنا گفت: با توجه به نیازسنجی‌های انجام شده در حوزه معاونت خبر ایرنا و متعاقب پیگیری‌های مستمر و تهیه و ارائه گزارش‌های توجیهی مبسوط، نهایتاً سازمان امور اداری موافقت خود را با تأسیس این دفتر از محل جایگزینی آن با یکی از دفاتر غیرفعال ایرنا از طریق سامانه ملی مدیریت ساختار دستگاه‌های اجرایی اعلام کرد. ایرنا به عنوان خبرگزاری رسمی کشور از سال 1313 تاکنون به طور مستمر فعالیت می‌کند و علاوه بر تهران، دفاتر متعددی در داخل و خارج دارد. ایرنا اکنون در همه 31مرکز استان و 23شهرستان دیگر علاوه بر مراکز استان‌ها، نمایندگی‌های فعال دارد.
پیش از این، دکتر سید ضیاء‌ هاشمی مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در بازدید از مرکز شیراز با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های استان فارس بر ضرورت راه‌اندازی دفاتر خبری ایرنا در این استان تأکید کرده بود.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی