[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۶
  • دوره جدید

استاندار فارس در دیدار با رئیس سازمان برنامه و بودجه: اعتبار برای جبران خسارت‌های سیل محقق شود، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس در سفر به تهران، با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه دیدار و در خصوص جبران خسارت‌های ناشی از سیل، به ویژه در بخش کشاوزی فارس، با وی مذاکره کرد.
به گزارش روابط عمومی استانداری فارس، عنایت‌الله رحیمی در دیدار با محمدباقر نوبخت در تهران، در خصوص مسائل مختلف خصوصاً جبران خسارت‌های ناشی از سیل گفت و گو و مذاکره کرد.
استاندار فارس در این جلسه با اشاره به اینکه ۲۱ شهرستان فارس با خسارت‌های سیل روبه‌رو شده‌اند، خواهان  تأمین اعتبار لازم برای جبران این خسارت‌ها به ویژه در بخش کشاورزی شد.
رحیمی با اشاره به وجود تعداد زیادی از پروژه‌های عمرانی با بیش از ۷۰درصد پیشرفت فیزیکی در استان فارس، بر لزوم‌ تکمیل این پروژه‌ها تأکید کرد و افزود: با توجه به اینکه تاکنون اعتبارات زیادی به منظور احداث پروژه‌های مذکور هزینه شده است، تکمیل هر یک از آنها به نوعی حفظ سرمایه و همچنین گامی در خدمت‌رسانی به مردم محسوب خواهد شد. نماینده عالی دولت در استان فارس همچنین از معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور خواست با حضور در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان فارس و بازدید از طرح‌های عمرانی، مطالبات و نیازهای این استان را مورد توجه قرار دهد.
استاندار فارس در این جلسه همچنین از حضور دکتر نوبخت در زمان رخداد سیل در استان و تأمین اعتبار برای پرداخت بخشی از کمک‌ها و هزینه‌های اضطراری، تقدیر و تشکر کرد.
دکتر رحیمی ابراز امیدواری کرد با همراهی همیشگی رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، شاهد رفع مشکلات باقی مانده از سیل در استان فارس و همچنین بهره برداری از پروژه‌های جدید باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی