[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۵
  • دوره جدید

انتخابات هیئت مدیره انجمن کلیمیان شیراز برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

کلیمیان شیراز روز جمعه با شرکت در انتخابات داخلی در کنیسه ربیع‌زاده، اعضای هیئت مدیره انجمن خود را برای دوره ای سه ساله برگزیدند.
رئیس انجمن کلیمیان شیراز روز جمعه در حاشیه برگزاری این انتخابات به خبرنگار ایرنا گفت: این انتخابات در قالب مجمع عمومی فوق العاده این انجمن و پس از انجام هماهنگی لازم با فرمانداری شهرستان شیراز برگزار شد. یوشا باشی افزود: طبق اساسنامه انجمن کلیمیان شیراز، انتخابات هیئت مدیره می بایست هر سه سال، یک بار برگزار شود که به دلیل استعفای چهار تن از اعضای دوره کنونی هیئت مدیره، این انتخابات یک سال زودتر و در پایان یک دوره دوساله برگزار شد.
وی اظهار داشت: تعداد کاندیداهای هیئت مدیره در این دوره 27 نفر و کاندیداهای بازرسان چهار نفر بودند که از این تعداد هفت نفر برای هیئت مدیره و 2 نفر به عنوان بازرس انتخاب می شوند.
رئیس انجمن کلیمیان شیراز ادامه داد: در این دوره، بیشتر کاندیداها از بین جوانان بودند که این امر نشان دهنده اشتیاق آنان برای مشارکت در اداره انجمن است.
باشی تصریح کرد: انجمن کلیمیان شیراز شاخه ای از انجمن کلیمیان ایران است و انتخابات هیئت مدیره آن با نظارت و هماهنگی فرمانداری شهرستان شیراز برگزار می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی