[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۶
  • دوره جدید

فارس در بحث برخورد با مفاسد اقتصادی دارای جایگاه مطلوبی است، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: امروز استان فارس در بحث پیشگیری از وقوع جرم و برخورد با مفاسد اقتصادی در کشور دارای جایگاه مطلوبی است که نشان از تلاش دستگاه قضایی دارد.
به گزارش خبرنگار مهر، عنایت‌الله رحیمی صبح پنجشنبه در مراسم تکریم رؤسای سابق و جدید دادگستری استان بیان کرد: دکتر القاصی‌مهر و روحیه خستگی‌ناپذیر او در طول دوره ریاست دادگستری فارس، تأمین امنیت و رسیدگی به پرونده‌های مهم باعث شده است که فارس از امن‌ترین استان‌های کشور باشد.
وی در ادامه گفت: تعامل بین دستگاه‌ها که از مهم‌ترین فرمایشات مقام معظم رهبری بوده و نقش مهمی در توسعه و امنیت کشور دارد، در دوره ریاست دکتر القاصی روند تسریعی درخشانی به خود گرفت.
استاندار فارس گفت: وظایف ذاتی دستگاه قضائی یعنی پیشگیری از جرم و همین‌طور مبارزه با مفاسد اقتصادی در استان با زحمات دکتر القاصی توفیقات زیادی را داشته است.
رحیمی گفت: ۱۲۲ هزار کیلومتر مربع وسعت استان فارس با برخورداری از تنوع بافتی اجتماعی متکثر و برخورداری از هم‌زیستی اقوام و گروه‌های اجتماعی گوناگون وظیفه سنگینی بر دوش دادگستری و قضات است؛ اما خوشبختانه کارنامه درخشان القاصی نشان داد که تلاش‌های وی تا چه اندازه نام استان فارس از منضبط‌ترین استان‌های کشور در رعایت قوانین است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی