[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۳
  • دوره جدید

فضای مجازی مخرب بنیاد خانواده است، روزنامه شیراز نوین

معاون اول قوه قضاییه با تصریح بر اینكه برخی از كارها خلاف شئون دستگاه قضایی و یك قاضی است، خواستار صیانت از شئون دستگاه قضایی شد و گفت: سرمایه اصلی این نهاد، نیروی انسانی است كه باید آن را از جنبه‌های مختلف صیانت كرد.
به گزارش ایسنا منطقه فارس، حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای در آیین تكریم و معارفه رئیس كل دادگستری استان فارس با بیان اینكه شیطان بزرگ با همه توان، ابزار و فراخوانی همه جنود اكیادش به سراغ ایران آمده است، گفت: زمانی شیطان از همه این ابزار استفاده می‌كند كه حریف خود را قوی بداند و خود را در موضع ضعف می‌بیند.
وی عنوان كرد: امروز آمریكا در مقابل جبهه مقاومت و در مقابل ایران اسلامی در پایین‌ترین موضع ضعف قرار دارد؛ وگرنه لازم نبود كه از همه ابزار خود استفاده كنند.
معاون اول قوه قضاییه تلاش به تهدید نظامی و محاصره اقتصادی را نشان از ضعف آمریكایی‌ها نسبت به ایران اسلامی دانست و خاطرنشان كرد: آنها در اشتباه هستند، چرا كه ملت بصیر و آگاه ما به خدا وابسته هستند و همه قدرت و هستی را در ید او می‌‌بینند.
اژه‌ای تأكید كرد كه باید با آگاهی و زیركی، اتحاد، همدلی، استفاده از همه ظرفیت‌ها، توجه به دوست و دشمن و... به وعده‌های الهی اطمینان بیشتری داشته باشیم. وی همچنین در بخشی از سخنانش بیان كرد: فارس خطه‌ای است كه وقتی نام شیراز آن به گوش می‌رسد، ادب، ادبیات، عرفان، ذوق، عالم‌پروری و شهیدپروری به اذهان متبادر می‌شود. معاون اول قوه قضاییه به كادرپروری و نیروپروری فارسی‌ها در كشور هم اشاره و خاطرنشان كرد: نیروهای كارآمدی از این خطه در رأس امور كلیدی كشور قرار گرفته‌اند.
اژه‌ای همچنین مقابله با قاچاق و حمایت از تولید را از وظایف مهم امروز همه مسئولان نظام برشمرد و خواستار اهتمام بر تكریم همكاران قضایی و مردم، صیانت از شئون قضا، قاضی و كارمند، نظارت مستمر بر زیرمجموعه، اجرای به موقع احكام، اهتمام جدی به حقوق مردم، مشورت در امور و برخورد به موقع و قاطع با همه مفسدان و مجرمان شد.
وی با تأكید بر اینكه حق‌الناس در اسلام بسیار مهم است، تأكید كرد كه همكاران قضایی باید نسبت به حقوق عامه حساسیت داشته باشند. 
معاون اول قوه قضاییه اضافه کرد: علی‌رغم تلاش‌های زیاد اما تا رسیدن به نقطه مطلوب تراز  نظام اسلامی فاصله داریم.
اژه‌ای همچنین با بیان اینكه فضای مجازی به بلای خانمان‌سوز تبدیل شده و در این فضا دشمن با فناوری جدید كه می‌تواند به نفع كشور باشد علیه ما تبلیغ می‌كند، گفت: امروز بسیاری از جرائم در این فضا تبلیغ می‌شود، بنیاد خانواده را خراب كرده و انواع جرائم را توسعه می‌دهد.
به گزارش ایسنا، در پایان این جلسه معاون اول قوه قضاییه ضمن تقدیر از تلاش‌های علی القاصی‌مهر، حجت‌الاسلام موسوی را به عنوان رئیس كل جدید دادگستری استان فارس معرفی كرد. 
همچنین در این جلسه ضمن تجلیل از زحمات علی صالحی، دادستان شیراز، حجت‌الاسلام اژه‌ای وی را به عنوان رئیس كل جدید دادگستری استان هرمزگان معرفی كرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی