[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۶
  • دوره جدید

نظارت دستگاه‌های قضایی بر واگذاری پروژه‌های عمرانی، روزنامه شیراز نوین

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی خواستار نظارت دستگاه‌های نظارتی و قضایی بر واگذاری پروژه‌های عمرانی دولتی برای کمک به شفاف‌تر شدن واگذاری پروژه‌های عمرانی دولتی شد.
به گزارش ایسنا منطقه فارس، محمدرضا رضایی كوچی پنجشنبه ١٩ اردیبهشت در آیین تكریم و معارفه رؤسای قدیم و جدید دادگستری فارس با بیان اینكه فارس از استان‌های امن برای سرمایه‌گذاری است، گفت: در شرایط فعلی كه جبهه استكبار همه تلاش خود را بر توقف مسیر انقلاب گذاشته، تنها مدیریت خوب می‌تواند نقشه‌های دشمن را برملا كند. حضور نیروهای جهادی و انقلابی در رأس امور كشور، می‌تواند مؤثر باشد. 
وی افزود: یكی از موضوعاتی كه امروز دشمن دنبال می‌كند، بحث فضای روانی جامعه به ویژه ایجاد اختلال در حوزه اقتصادی است تا مردم را ناامید كند كه در این زمینه هم حمایت دستگاه قضا می‌تواند فضای روانی جامعه و قیمت ارزاق عمومی كه فشار سنگینی بر دوش مردم گذاشته را كنترل كند. 
نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متأسفانه برخی با ارز ٤٢٠٠تومانی به جای وارد كردن ارزاق عمومی مردم و كالاهای اساسی مردم، مسیری انحرافی را طی كردند كه در مجلس مصوبه‌ای برای بانك مركزی جهت تغییر و تفحص تصویب شد. 
رضایی كوچی اظهار كرد: شاهد برخورد جدی و قاطع دستگاه قضایی با اخلال‌گران اقتصادی طی یك سال گذشته بدون ملاحظه بوده‌ایم. 
وی همچنین گفت: حجم زیادی از پروژه‌های عمرانی روی دست دولت مانده كه با به دلیل كمبود اعتبارات امكان پیشبرد آنها را ندارد. در این راستا در قانون برای واگذاری آنها به بخش خصوصی تمهیداتی اندیشیده شده است.
نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی همچینن ضمن تقدیر از زحمات ریاست سابق دادگستری فارس، گفت: رئیس سابق دادگستری استان فارس خارج از وظایف معمول خود نقش ریش سفیدی در استان فارس داشتند و در طول خدمت ایشان شاهد خدمات ارزشمندی بودیم. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی