[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

ساخت ۱۲۵ واحد مسکونی برای سیل‌زدگان، روزنامه شیراز نوین

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور، سه میلیارد و ۷۵۰میلیون تومان برای ساخت ۱۲۵واحد مسکونی در مناطق سیل زده، به عنوان سهم حضور دانشگاه علوم پزشکی شیراز در پویش ملی بهار همدلی در نظر گرفته است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر علی بهادر با اعلام این خبر گفت: بر اساس تعیین سهمیه دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برای حضور در پویش ملی بهار همدلی، سه میلیارد و ۷۵۰میلیون تومان به عنوان سهم مشارکت این دانشگاه در نظر گرفته شده است.
او ادامه داد: این مبلغ به عنوان سهم مشارکت دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حمایت از ساخت ۱۲۵واحد مسکونی برای هم‌وطنانی که در حوادث سیل اخیر، مسکن خود را از دست داده اند در نظر گرفته شده که مقدمات جمع‌آوری این مبلغ نیز آغاز شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به این موضوع که بالاترین سهم مشارکت در این پویش ملی به این دانشگاه اختصاص داده شده، اظهار کرد: بر اساس سهمیه‌بندی تعیین شده، دانشگاه علوم پزشکی شیراز به عنوان بالاترین میزان مورد انتظار مشارکت در نظر گرفته شده و چنین انتظاری نشان دهنده شأن و جایگاه این مرکز عالی آموزش پزشکی در سطح کشور است.
دکتر بهادر افزود: بر اساس توافقات انجام شده، به ازای هر ۳۰میلیون تومان مبلغ اهدا شده از سوی هر دانشگاه، مبلغ ۶۰میلیون تومان نیز از سوی دولت به آن افزوده شده و با مجموع مبلغ نود میلیون تومان، یک واحد مسکونی برای سیل‌زدگان ساخته شده و به نام دانشگاه اهدا کننده ثبت می‌شود.
او یادآور شد: دانشگاهیان علوم پزشکی شیراز همواره و در تمامی بزنگاه‌های لازم و هر جا که هم‌وطنان ما احساس نیاز کرده‌اند، در امدادرسانی و حضور در کار خیر پیشگام بوده و هرگز مردم خود را تنها نگذاشته‌اند و این بار نیز خانواده بزرگ علوم پزشکی شیراز، نقش خود را در این پویش ملی به خوبی ایفا می کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از تمامی کارکنان، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه دعوت کرد تا با حضور پررنگ در این پویش ملی، علاوه بر انجام کار نیک، برگ زرین دیگری را در دفتر سراسر افتخار دانشگاه علوم پزشکی شیراز ثبت کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی