[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۰
  • دوره جدید

تعیین نرخ سود بانکی در بخش کشاورزی، روزنامه شیراز نوین

نرخ سود بانکی رسته فعالیت‌های بخش کشاورزی بین 7 تا 15/1درصد تعیین شد. اعتبارات بند الف تبصره 18 در قالب دو طرح ملی و استانی تدوین و سود رسته فعالیت‌ها در هر دو قالب بین 7 تا 15/1درصد تعیین شده است.
به گزارش روابط عمومی ‌سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، محمود کجوری مدیر امور سرمایه‌گذاری این سازمان، ضمن بیان این مطلب گفت: در رسته فعالیت گلخانه، گیاهان دارویی، شیلات و آبزیان نرخ سود برای مناطق محروم 7درصد و مناطق برخوردار 9درصد است.
وی افزود: در رسته فعالیت صنایع تبدیلی و تکمیلی نرخ سود برای مناطق محروم 12درصد و برای مناطق برخوردار 14درصد است و در رسته فعالیت‌های دام‌پروری که صرفاً شامل طرح‌های توسعه‌ای واحد‌های دام‌پروری صنعتی می‌شود، سامان‌دهی کسب و کارهای خرد کشاورزی و مکانیزاسیون مدرن‌سازی کشاورزی نرخ سود برای مناطق محروم 12درصد و برای مناطق برخوردار 15/1 درصد است.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: در رسته فعالیت دام‌پروری، نرخ سودهای اعلام شده شامل پرورش و فرآوری طیور (غیر از مرغ گوشتی و تخم‌گذار)، زنبور عسل و پرورش دام سبک و سنگین می‌شود، در رسته سامان‌دهی کسب و کارهای خرد این سود شامل واحد‌های پیشرو - دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها می‌گردد و در رسته مکانیزاسیون مدرن‌سازی کشاورزی این نرخ سود شامل توسعه خدمات مکانیزاسیون تأمین نهاده‌های کشاورزی و توسعه فعالیت‌های دانش‌بنیان 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی