[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۱
  • دوره جدید

سرمربی سابق اتلتیکو گزینه استقلال شد، روزنامه شیراز نوین

بنابر ادعای رسانه‌های قطری، خوزه مورسیا، سرمربی سابق اتلتیکو مادرید و سلتاویگو  گزینه اول استقلال برای لیگ نوزدهم است.
به گزارش ورزش سه، در روزهایی که فتحی و دیگر مدیران استقلال تلاش می‌کنند بی سر و صدا و با کمترین حاشیه پرونده استخدام سرمربی جدید خود را جلو ببرند، الکاس قطر در خبری مهم گزینه اصلی مدیران استقلال را معرفی کرده است.
این رسانه معتبر قطری روز جمعه اعلام کرد که مدیران استقلال به صورت جدی در حال مذاکره با خوزه مورسیا، سرمربی تیم الشحانیه هستند و این سرمربی اسپانیایی گزینه اصلی این تیم است.
 مورسیا فصل گذشته با الشحانیه در رتبه هفتم لیگ قطر ایستاد تا همچنان روند نزولی خود در مربیگری را ادامه دهد. مورسیا که از کوردوبا کار خود را آغاز کرده است، سال 2006 در 21مسابقه سرمربیگری اتلتیکو مادرید را تجربه کرد؛ اما در ادامه مسیر نزولی او ادامه پیدا کرد تا بعد از حضور در تیم‌هایی مانند سلتاویگو و آلباسته، به لیگ‌های درجه دو و سه اروپایی مانند رومانی، بلغارستان و لهستان برود و اکنون به مدت 2سال است که هدایت الشحانیه را در لیگ ستارگان بر عهده دارد.
این سرمربی در شرایطی به استقلال لینک شده است که مدیران و مسئولان باشگاه هنوز هیچ واکنشی به این موضوع نشان ندادند و مشخص نیست آیا این خبر، گمانه‌زنی رسانه‌های قطری است یا خبری جدی است که به زودی باید شاهد نهایی و قطعی شدن آن باشیم. مورسیا هرچند سابقه هدایت اتلتیکو مادرید را در کارنامه خود دارد؛ اما به نظر می‌رسد شباهت زیادی به گزینه رویایی هواداران استقلال ندارد و در دوران حضور در الشحانیه نیز نتوانسته نتایج درخشانی را کسب کند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی