[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۲۶
  • دوره جدید

طومار بانوان دوچرخه‌سواری علیه مجری رادیو، روزنامه شیراز نوین

بانوان دوچرخه‌سوار تیم‌های باشگاهی و ملی، با امضای طوماری علیه مجری یکی از برنامه‌های رادیویی، به استفاده از جمله «دیمی ‌نتیجه گرفتن دوچرخه‌سواران» واکنش نشان دادند. به نقل از روابط عمومی‌فدراسیون دوچرخه‌سواری، هفته گذشته در برنامه مجله دوچرخه‌سواری از شبکه رادیویی ورزش، مجری خوش‌صدا اما غیرحرفه‌ای و مغرض در برنامه زنده رادیویی نتیجه‌گیری ملی‌پوشان دوچرخه‌سواری را «دیمی» و خودرو عنوان کرد که موجب ناراحتی جامعه دوچرخه‌سواری کشورمان شد.
روز یکشنبه، دوچرخه‌سواران تیم ملی و باشگاهی بانوان اقدام به جمع‌آوری طوماری کردند و به دنبال آن، از فدراسیون دوچرخه‌سواری خواسته‌اند به این اقدام ناپسند و مغرضانه مجری برنامه مجله دوچرخه‌سواری واکنش نشان دهد.
فدراسیون دوچرخه‌سواری نیز در واکنش به این طومار اعلام کرد در اولین فرصت موضوع را با مدیران محترم شبکه رادیویی ورزش در میان خواهد گذاشت و مجری آن برنامه که سریال انتقادات مغرضانه و بعضاً تهی از اطلاعات فنی‌اش کاملاً اپیدمی ‌شده است، باید در همان برنامه ورزشی از جامعه دوچرخه‌سواری و قهرمانانش عذرخواهی کند؛ وگرنه در صورت اصرار ورزیدن به تکرار ادبیات سخیف و سراسر توهین‌آمیزش به جامعه دوچرخه‌سواری کشور، از طریق مراجع ذی‌صلاح موضوع را پیگیر خواهد کرد. این طومار نزد فدراسیون به امانت خواهد ماند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی