[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۰
  • دوره جدید

انتخابات هیئت اندیشه‌ورز و مجمع قشر بسیج رسانه فارس برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

با حضور اصحاب رسانه، مراسم انتخابات هیئت اندیشه‌ورز و مجمع قشر بسیج رسانه استان فارس برگزار شد.
به گزارش ایسنا منطقه فارس، ظهر شنبه 21 اردیبهشت با حضور اصحاب رسانه مراسم انتخابات هیئت اندیشه‌ورز و مجمع قشر بسیج رسانه استان فارس برگزار شد که در پایان رأی‌گیری، مینا خسروپور به عنوان رئیس مجمع قشر بسیج رسانه و رضا جاویدی به عنوان رئیس هیئت اندیشه‌ورز بسیج استان انتخاب شدند. مصطفی اژدری، رئیس بسیج رسانه استان فارس نیز در ابتدای جلسه با اشاره به عملکرد رسانه‌های استان در جشنواره ابوذر اظهار داشت: رسانه‌های استان فارس نسبت به دیگر استان‌ها کمترین حاشیه و آسیب را دارند. وی با اشاره به شرایط حساس امسال و انتخابات آتی گفت: فضای امروز اهمیت رسانه را دوچندان می‌کند. باید کسانی را به عنوان نمایندگان استان فارس به مجلس فرستاد که متناسب با شاخص‌های انقلابی باشند. رئیس بسیج رسانه استان فارس با اشاره به انتخابات هیئت اندیشه‌ورز نیز افزود: در هیئت اندیشه‌ورز امسال قصد داریم به سمت جوان‌گرایی حرکت کنیم و از فکر و اندیشه اصحاب رسانه بیشتر استفاده شود.
رضا جاویدی که پیش از این هم رئیس هیئت اندیشه‌ورز بسیج رسانه استان بود، با اشاره به عملکرد یک ساله این هیئت گفت: توجه به شهرستان‌ها و رسانه‌های آنان سبب تشکیل 14کانون بسیج رسانه در شهرستان‌های استان شد که عملکرد قابل قبولی نیز داشتند.
وی با اشاره به کاهش بودجه بسیج رسانه و مشکلات رسانه‌های مکتوب در زمینه مالی افزود: در یک سال گذشته تعامل خوبی با انجمن صنفی خبرنگاران و خانه مطبوعات داشته‌ایم و امسال نیز بنا داریم که مسائل آموزشی و آموزش محور مدنظر قرار گیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی