[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۰
  • دوره جدید

بهره‌برداری از پروژه برق‌رسانی به روستای بی‌برق ناچار شهرستان مهر، روزنامه شیراز نوین

آیین بهره‌برداری از روستای بی‌برق «ناچار پایین» از توابع بخش اسیر شهرستان مهر با حضور نماینده شهرستان‌های مهر و لامرد و معاون مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس برگزار گردید.
به گزارش دفتر روابط عمومی، در این مراسم، مدیر توزیع نیروی برق شهرستان مهر ضمن عرض خیرمقدم به حضار گرامی، درخصوص طول شبکه و مدت زمان اجرای پروژه و همچنین تأمین اعتبار آن، گزارشی ارائه نمود. جواد محمودی گفت: برق‌‌رسانی به روستای «ناچار پایین» به طول 7/4کیلومتر شبکه فشارمتوسط، 375کیلومتر شبکه فشار ضعیف و یک دستگاه ترانسفورماتور100کیلوولت آمپر و با اعتباری بالغ بر 6میلیارد ریال انجام گردیده است.
 در ادامه، معاون مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس نیز از میزان اعتبارات هزینه شده در بخش افت ولتاژ، توسعه شبکه‌های فشار ضعیف و متوسط، روشنایی معابر و... در سطح شهرستان مهر گزارشی بیان کرد. به گفته شاهرخ آزرم، در سال 97 حدود 50میلیارد ریال در بخش‌های یاد شده در این شهرستان هزینه شده است.
در پایان علوی، نماینده مردم شهرستان‌های لامرد و مهر و همچنین موسوی، فرماندار این شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از تلاش شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در تأمین برق مطمئن و پایدار برای مردم این شهرستان، تأمین برق روستای صعب‌العبور «ناچار پایین» را خدمتی شایسته به مردم آن منطقه عنوان کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی