[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۷
  • دوره جدید

تشکیل ۱۰۴ پرونده تخلف اصناف در شیراز، روزنامه شیراز نوین

مسئول بازرسی و نظارت اتاق اصناف فارس با اشاره به آغاز طرح نظارت بر اصناف شیراز در ماه رمضان از دهم اردیبهشت ماه، اعلام کرد که طی این مدت تاکنون 104پرونده تخلف در قالب 765مورد بازرسی تشکیل شده است.
سعید عرب در گفت‌وگو با ایسنا منطقه فارس، ارزش ریالی پرونده‌های تشکیل شده ناشی از تخلف‌های انجام شده برخی صنوف در شیراز از ایتدای ماه مبارک رمضان تاکنون را بیش از 300میلیون و 79 هزار ریال اعلام کرد.
به گفته وی، بیشترین تخلفات مربوط به گران‌فروشی، کم‌فروشی و عدم درج قیمت بوده است.
مسئول بازرسی و نظارت اتاق اصناف فارس همچنین با اشاره به انجام یک‌هزار و 292بازرسی در فروردین ماه امسال از صنوف سطح استان بیان کرد: در این رابطه 631پرونده به ارزش بیش یک میلیارد و 382میلیارد ریال تشکیل شده است.
عرب ادامه داد: 289مورد از پرونده‌های تشکیل شده مربوط به عدم درج قیمت، 186مورد گران‌فروشی، 52مورد عدم ارائه صورت حساب، 25مورد کم‌فروشی و مابقی مربوط به سایر تخلفات ثبت شده است.
وی همچنین اظهار کرد: کل شکایات واصل شده طی این مدت 643مورد بوده که 138مورد از آنها تخلف محرز شده و 399مورد نیز منجر به رضایت شده است.
مسئول بازرسی و نظارت اتاق اصناف فارس خاطرنشان کرد: 106مورد از پرونده‌های تشکیل شده در فروردین ماه امسال نیر در دست اقدام و بررسی است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی