[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۰
  • دوره جدید

ورود تعزیرات به گران‌فروشی مسکن در صورت شکایت خصوصی، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: سازمان تعزیرات رسالت سازمان یافته‌ای برای ساماندهی بازار مسکن ندارد و بنا به شکایات افراد در خصوص گران‌فروشی و افزایش کرایه، ورود می‌کند.
به گزارش خبرگزاری مهر، جمال انصاری با بیان اینکه سازمان تعزیرات در طول سال گذشته و جاری به شکایات مردم و توقعات آنها رسیدگی کرده است، افزود: درباره مشکلات موجود در بازار خودرو نیز ما بر اساس اظهارات و شکایات مردم ورود کرده و به موضوع رسیدگی می‌کنیم. شکایت‌های مربوط به شرکت‌های خودروسازی و شرکت‌های واردکننده خودرو در سال گذشته نسبت به سال ۹۶ حدود ۷برابر افزایش پیدا کرد. مثلاً اگر در سال ۹۶، ۸۰۰شکایت در حوزه خودرو به سازمان تعزیرات حکومتی واصل شد، این تعداد در سال ۹۷ به ۷هزار شکایت افزایش پیدا کرد که این موضوع بیانگر عزم سازمان در برخورد با تخلفات و رسیدگی به شکایات افراد ذی‌حق و خریدار خودرو است.
معاون وزیر دادگستری خاطرنشان کرد: سازمان تعزیرات حکومتی، مأموریتی برای ساماندهی بازار مسکن ندارد؛ اما اگر مردم به دلیل گران‌فروشی املاک یا بالا بودن کرایه‌ها به این سازمان شکایت کنند، ما به صورت مصداقی ورود می‌کنیم.
انصاری با بیان اینکه سازمان تعزیرات حکومتی بنا به شکایات مردم به موضوع ورود کرده و رسیدگی می‌کند، اظهار کرد: برخی از موضوعات حوزه خودرو و مسکن مانند تبیین قیمت‌ها و… به مداخله سایر وزارتخانه‌ها نیاز دارد که این مسائل در کمیسیون‌ها و دستگاه‌های مختلف در حال بررسی است.
وی بیان کرد اگر در حوزه خودرو و مسکن به دلیل گران‌فروشی، عدم انجام تعهد فروش و… شکایتی به سازمان تعزیرات برسد، این سازمان با متخلفان برخورد شدیدی می‌کند.
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه گستردگی فعالیت سازمان تحت امرش در حال افزایش است، خاطرنشان کرد: سازمان تعزیرات رسالت سازمان یافته‌ای برای ساماندهی بازار ندارد و بنا به شکایات افراد ورود می‌کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی