[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۱
  • دوره جدید

رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک: سامانه مدیریت هوشمند پارکینگ‌های شیراز اجرایی می‌شود، روزنامه شیراز نوین

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی ‌شهر شیراز از بررسی اجرای سامانه مدیریت هوشمند و یکپارچه پارکینگ‌های سطح شهر شیراز خبر داد. 
به گزارش روابط عمومی ‌شورای اسلامی‌شهر شیراز، دکتر نواب قائدی در نود و هشتمین جلسه کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی‌ شهر شیراز، گفت: به دلیل نبود یک سیستم مدیریت متمرکز، از ظرفیت پارکینگ‌های سطح شهر به درستی استفاده نمی‌شود و بعضاً مشاهده می‌شود که شهروندان در سطح شهر به دنبال فضای پارکینگ خالی هستند که خود، مشکلات ترافیکی را به همراه دارد.
وی گفت: در این راستا اجرای سامانه مدیریت هوشمند و یکپارچه در پارکینگ‌های سطح شهر، می‌تواند به تسهیل امور مدیریتی، ارائه خدمات مطلوب، راحتی مردم در استفاده از پارکینگ‌ها و مدیریت زمان برای آنها و همچنین نظارت دقیق بر اجرای مصوبات و نرخ‌گذاری‌ها بینجامد.
عضو شورای شهر شیراز در ادامه با اشاره به این که متأسفانه برخی از پارکینگ‌ها بر اساس تعرفه مصوب عمل نمی‌کنند و بعضاً در حق شهروندان اجحاف می‌شود، گفت: برای اینکه این قضیه را بتوانیم ساماندهی کنیم، در تلاش هستیم طرح سامانه مدیریت هوشمند و یکپارچه در پارکینگ‌های سطح شهر اجرایی شود تا مشکلاتی که در این خصوص مردم با آن مواجه هستند، مرتفع شوند.
سخنگوی شورای شهر شیراز ادامه داد: با توجه به اینکه اجرای سامانه مدیریت هوشمند و یکپارچه در پارکینگ‌های خصوصی نیازمند مصوبه کمیسیون نظارت سازمان صنعت و معدن است، مقرر شد معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز، طی نامه‌ای طرح مذکور را به سازمان صنعت، معدن و تجارت ارسال تا در کمیسیون نظارت مورد بررسی قرار گیرد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی