[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۰
  • دوره جدید

اولین جلسه هیئت اندیشه‌ورز بسیج رسانه فارس برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

اولین جلسه هیئت اندیشه‌ورز این سازمان، روز یکشنبه با حضور جمعی از مدیران مسئول و سردبیران رسانه‌های مکتوب و مجازی و همچنین مدیران سایت‌های خبری و اعضای هیئت اندیشه‌ورز بسیج رسانه برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی ‌بسیج رسانه فارس، اولین جلسه هیئت اندیشه‌ورز این سازمان، روز یکشنبه با حضور جمعی از مدیران مسئول و سردبیران رسانه‌های مکتوب و مجازی و همچنین مدیران سایت‌های خبری و اعضای هیئت اندیشه ورز بسیج رسانه برگزار گردید.
ابتدای این نشست، تحلیلی از وضعیت رسانه‌های مکتوب و مجازی برای حاضران تشریح گردید و نقش رسانه‌ها در این زمینه تشریح شد.
مصطفی اژدری، رئیس سازمان بسیج رسانه فارس نیز ضمن تبریک ماه مبارک رمضان، بر لزوم پرداختن رسانه‌ها به موضوع شعار سال، گام دوم انقلاب و همچنین روشنگری‌های بدون دغدغه تأکید کرد.
وی با اشاره به برگزاری جشنواره ملی رسانه‌ای ابوذر در سال 97 افزود: کسب رتبه اول و دوم توسط سه تن از اصحاب بسیج رسانه فارس در بخش خبر و عکس، خود گویای ظرفیت بسیار بالای تخصص و مهارت اصحاب رسانه فارس است. اژدری گفت: از این پس، جمعی از مدیران سایت‌های خبری  و خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها نیز به جمع هیئت اندیشه‌ورز اضافه خواهند شد تا علاوه بر استفاده از ظرفیت نخبگان مطبوعات و خبرگزاری‌ها، از داشته‌های ذهنی این عریزان نیز بهره کافی برده شود. در پایان این نشست، انتخابات جهت انتخاب رئیس هیئت اندیشه‌ورز و رئیس مجمع بسیج قشر استان برگزار شد که در نهایت، از مجموع آرای مأخوذه، رضا جاویدی به عنوان رئیس هیئت اندیشه‌ورز برای دومین سال متوالی و فاطمه خسروپور نیز به عنوان رئیس مجمع بسیج قشر رسانه استان انتخاب گردیدند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی