[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۳
  • دوره جدید

ناظم‌الشریعه: نقشی در حضور ‌هاشم‌زاده در تیم امید نداشتم، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت: نخستین اردوی تیم ملی فوتسال کشورمان خرداد ماه برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، محمد ناظم‌الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال ایران درباره شرایط تیم ملی و اردوهای این تیم قبل از آغاز مسابقات آسیایی و انتخابی جام جهانی اظهار کرد: به امید خدا بعد از ماه مبارک رمضان تمرینات را شروع می‌کنیم و اولین استارت تمرین ما از ۱۸ خرداد ماه خواهد بود.
وی ادامه داد: هم اکنون در حال برنامه‌ریزی هستیم برای تیم ملی تا قبل از شروع مسابقات قهرمانی آسیا که قرار است از مهر ماه شروع شود.
ناظم‌الشریعه درباره بازی‌های تدارکاتی تیم ملی و همچنین بازی با تیم ژاپن گفت: در شهریور ماه در تورنمنت آستاراخان قزاقستان شرکت می‌کنیم که می‌تواند اردوی بسیار خوبی برای تیم ملی باشد. ژاپن از اول در برنامه‌های ما نبوده است، چون ما با هیچ تیم آسیایی بازی نمی‌کنیم؛ زیرا مسابقات جام ملت‌های آسیا را در پیش داریم و در آن جا به مصاف حریفان آسیایی خود می‌رویم.
وی در ادامه گفت: سعی می‌کنیم با تیم‌های بزرگ دنیا مثل آرژانتین و پرتغال بازی کنیم. در حال حاضر کمیته فوتسال در حال رایزنی با چند تیم دیگر است تا ببینیم شرایط چطور پیش می‌رود و با چه تیم‌های دیگری می‌توانیم بازی کنیم. کمیته فوتسال مسئولیت این گفتگو با تیم‌های دیگر را بر عهده دارد و من زیاد در جریان آن نیستم.
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در مورد لیگ برتر فوتسال که در فصل گذشته برگزار شد، بیان داشت: با وجود این که همکاران ما در سازمان لیگ تمام تلاش خود را برای برگزاری لیگ می‌کنند، اما باید قبول کنیم که به اذعان همه کارشناسان فصل گذشته لیگ خوب و پویایی نداشتیم. گویا همه از قبل می‌دانستند که قرار است این دو تیم (مس سونگون و گیتی پسند) در فینال حضور پیدا کنند. در لیگ برتر ما باید بازیکنان جدیدی را عرضه کنیم و بعد بتوانیم به تیم ملی اضافه کنیم. از نظر اقتصادی تیم‌ها در مضیقه هستند. اگر از نظر اقتصادی تیم‌ها تأمین باشند، آن وقت ما می‌بینیم که به جای آن که دو تیم در کورس قهرمانی باشند، ۶ تیم یا ۸ تیم در کورس قهرمانی قرار می‌گیرند. این هم منوط به این می‌شود که تیم‌ها از لحاظ اقتصادی تأمین باشند.
سرمربی تیم ملی فوتسال ادامه داد: اما وقتی می‌بینیم ۲ تیم فقط در کورس قهرمانی هستند و ملی‌پوشان ما فقط در این ۲ تیم بازی می‌کنند، لیگ را از جذابیت و پویایی خارج می‌کند.
ناظم‌الشریعه سرمربی تیم ملی بزرگسالان در پایان صحبت‌هایش درباره شایعاتی که شده بود مبنی بر این که سرمربی تیم امید می‌شود، گفت: این خبر کذب محض است. وقتی بنده سرمربی تیم ملی بزرگسالان هستم، چگونه می‌توانم سرمربی تیم امید شوم.
وی ادامه داد: محمد‌ هاشم‌زاده را کمیته فوتسال به عنوان مدیر فنی تیم ملی امید انتخاب کرد و من هیچ نقشی در این انتخاب نداشتم.
ناظم‌الشریعه درباره تیم امید گفت: حمید شاندیزی به خوبی کار خود را انجام می‌دهد و اگر دوستان در تیم امید از بنده کمک و مشورت بخواهند، با کمال میل کمک می‌کنم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی