[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۳
  • دوره جدید

مسابقات والیبال نشسته جام رمضان شیراز در حال برگزاری است، روزنامه شیراز نوین

جاوید منصوری، رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان شهرستان   شیراز گفت: این  هیئت مسابقات والیبال نشسته جام رمضان را با حضور با حضور ۲۰نفر از آقایان ورزشکار در چهار گروه ۵نفره با نام‌های مرصاد، آریوبرزن، شهید آل علی و تیم شهید حاج رضا لولیا برگزار می‌نماید. وی ادامه داد: این مسابقات به منظور همدلی، اتحاد و ایجاد نشاط و شادابی در بین بازیکنان انجام می‌گردد. مسابقات در طول ماه مبارک رمضان در روزهای زوج هفته ساعت ۲۰:۳۰ و به صورت دوره‌ای در حال انجام است. 
برای حضور در دوی بین‌المللی شیراز، در این سامانه ثبت‌نام کنید
مدیر روابط عمومی ‌اداره ورزش و جوانان شیراز خبر داد: سامانه ثبت‌نام مسابقات دوی بین المللی شیراز شروع به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، میثم حجتی در این‌باره به خبرنگار ما گفت: این سامانه با آدرس shahrsport. Com آماده ثبت‌نام از علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه میلیونی است.
وی افزود: مسابقات دو بین‌‌المللی شیراز در دو ماده 21کیلومتر و 5کیلومتر و در روز 31 خرداد ماه و در هفته ورزش همگانی برگزار خواهد شد و مسابقه 4کیلومتر در هر دو بخش آقایان و بانوان شرکت کننده دارد.
حجتی درباره جزییات این برنامه گفت: در دو 21کیلومتر، 15میلیون تومان برای نفر اول، 13میلیون برای نفر دوم و 11میلیون برای نفر سوم در نظر گرفته شده است و تا ده نفر اول، برنده جایزه‌‌‌های نقدی خواهند بود. نفر چهارم هشت میلیون، نفر پنجم، شش میلیون، نفر ششم پنچ میلیون، نفر هفتم چهار میلیون، نفر هشتم سه میلیون، نفر مهم دو میلیون و نفر دهم یک میلیون جایزه خوهند گرفت.
وی با بیان اینکه حضور در این مسابقه برای سنین مختلف و عموم مردم و ورزشکاران آزاد خواهد بود، افزود: در ماده 4کیلومتر جایزه‌های نقدی، 3میلیون نفر اول، دو میلیون نفر دوم و یک میلیون نفر سوم خواهد بود. علاوه بر این سه نفر، دو دونده بعدی که در رده‌های چهارم و پنجم قرار می‌گیرند نیز جایزه‌های 500هزار تومانی دریافت خواهند کرد و به 10نفر از شرکت کنندگان این مسابقه بدون در نظر گرفتن عنوان کسب شده و به قید قرعه جایزه‌های نفیس و نقدی اهدا خواهد شد.
مدیر روابط عمومی ‌اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز در پایان اظافه کرد: شروع مسابقه 21کیلومتر جاده سلامت پل معالی‌آباد خواهد بود و شرکت کنندگان در حافظیه مسیر را پس از گذراندن بولوار چمران، فلکه ارم، گاز، بولوار جمهوری به پایان می‌رسانند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی