[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۰
  • دوره جدید

سپاه و قوه قضائیه در دفاع از انقلاب اسلامی ‌نقش اساسی را بر عهده دارند، روزنامه شیراز نوین

فرمانده ارشد سپاه در استان فارس گفت: تعامل و هماهنگی بین نهادهای انقلابی در راستای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی ‌و خدمت به مردم، آن چیزی است که موجب خشم دشمنان انقلاب اسلامی ‌است.
به گزارش خبرگزاری مهر، سردار سید‌هاشم غیاثی به همراه جمعی از مسئولان سپاه فجر با حجت‌الاسلام سید کاظم موسوی، رئیس کل دادگستری استان فارس و آسیابی دادستان عمومی ‌و انقلاب شیراز دیدار کرد.
سردار غیاثی در این دیدار ضمن تبریک به مناسبت انتصاب آقایان حجت‌الاسلام موسوی و آسیابی، گفت: قوه قضائیه یکی از ارکان اصلی و بازوی قدرتمند نظام اسلامی‌ برای تأمین آسایش و امنیت مردم، مبارزه با مفاسد، مقابله با مجرمان و اخلالگران نظم عمومی ‌و احیا و توسعه عدالت در سطح جامعه اسلامی ‌است. وی با بیان اینکه مقابله با مفاسد اقتصادی یکی از مهم‌ترین رسالت‌های قوه قضائیه است، گفت: عملکرد قاطع نهاد قضائی در رسیدگی به پرونده‌های فساد اقتصادی و برخورد با مفسدان اقتصادی یک مطالبه عمومی ‌است و تأثیر مستقیمی ‌بر بالابردن سطح اعتماد مردم به نظام اسلامی ‌دارد. فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه برخورد با زمینه‌های بروز جرایم در جامعه رسالت مهم دستگاه قضائی است، گفت: قوه قضائیه در برگزاری دادگاه‌های فساد اقتصادی و مفسدان دانه‌درشت اقتصادی عملکرد شفاف و بسیار خوبی داشته و این موضوع رضایت مردم از این دستگاه را در پِی داشته است. وی با اشاره به هجمه سنگین رسانه‌های ضد انقلاب بر علیه سپاه و قوه قضائیه، تأکید کرد: سپاه و قوه قضائیه دو نهاد اسلامی‌و انقلابی هستند که با تمام توان در خط مُقدم دفاع از انقلاب اسلامی‌حضور دارند و در عرصه مقابله با تهدیدات نقش اساسی را ایفا می‌کنند. فرمانده ارشد سپاه در استان فارس با بیان اینکه همکاری و تعامل بسیار خوبی بین سپاه و نهاد قضائی در استان فارس برقرار است، گفت: سپاه استان فارس از اقدامات دستگاه قضائی به صورت همه‌جانبه حمایت می‌کند و تعامل و هماهنگی بین نهادهای انقلابی در راستای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی ‌و خدمت به مردم، آن چیزی است که موجب خشم دشمنان انقلاب اسلامی ‌است. سردار غیاثی با بیان اینکه راه‌اندازی دفاتر خدمات الکترونیک قضائی یکی از راهکارهای ارائه خدمات یکسان و بدون تبعیض و تکریم اقشار مختلف مردم است، گفت: دستگاه قضائی یکی از مجموعه‌هایی است که عملکرد بسیار خوبی در به‌کارگیری فناوری روز داشته و تحولات و پیشرفت‌های بسیار خوبی را در فرآیند رسیدگی به پرونده‌ها مبتنی بر خدمات الکترونیک پیاده‌سازی کرده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی