[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۱
  • دوره جدید

بررسی ابهامات افزایش حقوق‌ها در نشست سه‌جانبه، روزنامه شیراز نوین

رئیس دیوان محاسبات کل کشور از برگزاری نشست سه‌جانبه بین دیوان محاسبات، سازمان امور استخدامی ‌و نمایندگان برای حل و فصل ابهام پیرامون افزایش حقوق‌ها خبر داد.
به گزارش ایسنا، عادل آذر با اشاره به پیگیری موضوع افزایش حقوق‌ها در دیوان محاسبات گفت: پس از آنکه دولت بخشنامه‌ای در خصوص احکام مرتبط با افزایش حقوق‌ها بر اساس بودجه سال ۹۸ صادر کرد، ابهاماتی از سوی حسابرسان دیوان محاسبات و برخی نمایندگان مطرح شد.
رئیس دیوان محاسبات کل کشور با اشاره به نامه‌نگاری حاجی‌بابایی با دیوان محاسبات، اظهار داشت: با دریافت نامه و ابهامات پیش آمده، بخشنامه‌های دولت مورد بررسی قرار گرفت و به این جمع‌بندی رسیدیم که تفاوت و انحرافاتی در زمینه افزایش ۱۸درصدی حقوق بازنشستگان برای همسان‌سازی و اعمال افزایش ۴۰۰هزار تومانی و ضریب ۱۰درصدی به حقوق کارکنان وجود دارد.
وی تأکید کرد: در نامه‌‌ای عنوان شد که برگزاری نشست سه‌جانبه بین سازمان امور استخدامی، دیوان محاسبات کل کشور و نمایندگان مجلس برگزار شود تا ابهامات و اختلافات رفع و رجوع شود. پس از آنکه به فرمول واحد در زمینه افزایش حقوق‌ها رسیدیم احکام اجرایی صادر و ابلاغ شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی