[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۰
  • دوره جدید

حمل‌ونقل گندم تنها با مجوز شرکت غله صورت می‌گیرد، روزنامه شیراز نوین

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: با توجه به تفاوت نرخ خرید تضمینی و نرخی که دلالان به کشاورزان پیشنهاد می‌دهند، حمل و نقل گندم تنها با مجوز شرکت غله صورت می‌گیرد و کارخانه‌ها نیز در بحث خرید گندم با شرکت غله هماهنگی لازم را انجام می‌دهند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، یدالله رحمانی در جلسه کمیته مشترک خرید گندم استان بیان داشت: در راستای نظارت دقیق‌تر بر گندم خریداری شده توسط شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 3 موجودی تمامی ‌انبارها باید ثبت سامانه انبارها شود که این موضوع، گام جدیدی در راستای پایش و نظارت بهتر است.
وی در ادامه افزود: با توجه به شرایط آب و هوایی و عقب افتادن برداشت گندم و خرید آن، خوشبختانه میزان برداشت و خرید گندم نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشته است. معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس با توجه پیش‌بینی مقدار برداشت گندم اظهار داشت: با توجه به سطح زیر کشت 400هزار هکتاری گندم، پیش‌بینی می‌شود که مقدار یک میلیون و 300 هزار تن گندم برداشت شود.
یدالله رحمانی با توجه به پرداخت قیمت گندم به کشاورزان بیان داشت: هم‌زمان با برداشت و خرید گندم از کشاورزان، تاکنون 91درصد از این مطالبات پرداخت شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی