[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی: مابه‌التفاوت حقوق فروردین بازنشستگان، خرداد پرداخت می‌شود، روزنامه شیراز نوین

معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی گفت: امسال، مستمری‌بگیران حقوق اردیبهشت را با اعمال افزایش‌ها دریافت کردند و مابه‌التفاوت حقوق فروردین بازنشستگان خرداد پرداخت می‌شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، رحیم اردلان به پرداخت افزایش حقوق مستمری‌بگیران در سال‌های گذشته اشاره کرد و افزود: در سال ۹۲، مابه‌التفاوت افزایش حقوق فروردین و اردیبهشت در تیر پرداخت شده است. مستمری‌بگیران در فروردین سال ۹۳ تفاوت افزایش فروردین و افزایش حقوق اردیبهشت را در مرداد دریافت کردند.
وی گفت: در سال ۹۴ مابه‌التفاوت افزایش حقوق فروردین در تیر و افزایش حقوق اردیبهشت در مرداد پرداخت و در سال ۹۵ در مردادماه مابه‌التفاوت حقوق فروردین و اردیبهشت واریز شده است. اردلان ادامه داد: در سال ۹۶ مابه‌التفاوت افزایش حقوق فروردین و اردیبهشت به ترتیب در تیر و اردیبهشت پرداخت شده است.
معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی گفت: در سال گذشته، مابه‌التفاوت افزایش مستمری فروردین حداقل‌بگیران در شهریور و سایر سطوح مهر پرداخت و تفاوت افزایش حقوق اردیبهشت حداقل‌بگیران در خرداد و سایر سطوح مرداد پرداخت شده است. اردلان در خصوص زمان پرداخت مابه‌التفاوت افزایش حقوق فروردین مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی اظهار داشت: در خرداد ما به التفاوت فروردین پرداخت می‌شود.
وی با بیان اینکه سازمان تأمین اجتماعی دو گروه مستمری‌بگیر شامل حداقل‌بگیران و سایر سطوح دارد که در سال ۹۷ درصد افزایش مستمری سایر سطوح ۱۳درصد بوده است، گفت: در سال ۹۸ این رقم به ۱۳درصد و ۲۶۱هزار تومان رسیده است.
اردلان با اشاره به اینکه میزان حداقل دستمزد از یک میلیون و ۱۱۱هزار و ۲۶۹تومان در سال ۹۷ به یک میلیون و ۵۱۶هزار و ۸۸۱تومان در سال ۹۸ رسیده است، افزود: میزان درصد افزایش مستمری در سال ۹۷ حدود ۱۹.۵درصد و این رقم به ۳۶.۵درصد در سال ۹۸ رسید. وی ادامه داد: همچنین حق همسر از ۴۴هزار و ۴۹۱تومان سال ۹۷ به رقم بیش از ۵۰هزار و ۲۷۵تومان، حق اولاد از حدود ۸هزار و ۹۸۵تومان به ۱۰هزار و ۱۵۳تومان، بن از ۴۳هزار به ۴۸هزار تومان و حق مسکن از ۱۸هزار و ۵۰۰تومان به ۲۲هزار تومان رسید. معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی گفت: میزان حق همسر برای مستمری‌بگیرانی که زیر ۲۰سال سابقه، بین ۲۰ تا ۲۵سال، بین ۲۵ تا ۳۰سال و بالای ۳۰سال به ترتیب ۳۰هزار، ۴۵هزار، ۶۰هزار و ۹۰هزار ریال به مبلغ پایه مندرج آنها اضافه می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی